امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 377 ≈

خب زندگی قشنگه یه مدته اینجوری شده
آگهی
crying
مدتش خیلی طولانی شده
بهتر بگیم از بدو تولد

ولی در کل نع انقدر جذابه ک توش غرق شد نه انقدر زننده اس ک نشه تحمل کرد
همینکه میگذره قشنگه
به بابا اینا میگم بفروشیم بریم یه کشور دیگه میخندن .. در واقع هم میترسن آینده ای نباشه اموالشون به فنا بره هم اینکه دلشون برای شهرشون همش تنگ میشه !
 سپاس شده توسط Raha-
پنج سال پیش گفتم الان بریم همش سوده به فان گرفتن:》
از یه سن به بعد تغییر تو زندگی سخت میشه حق دارن
من ک دارم تلاشمو میکنم برای رفتن ماشاالله ن پدر مایه دار دارم ن از بچه های وصلم،همه پشتوانم خودمم...
فقط به رفتن نیست به نظرم اول ادم باید تو کشور خودش مسیرو هدفی پیدا کنه بعد اگه لازم بود بره کشوره دیگ
واگرنه ادم بی هدف تو دل امکانات هم هیچ چیزی نمیشع
ادمای زیادی میان مغازمون .. ی تعداد از امریکا و کانادا .. اون موقع میگفتن بیاین براتون دعوت نامه میفرستیم نرفتیم ...

عموی زنداییم سفیر بودم نشد ک بریم...

الانم از اقوام تو اتریش هستن .. پسرخاله مامانم همسن خودمه اگه بخواد بره میرم باهاش ..

ولی پشتوانه مالی میخواد ..
خب هدف چی؟
هدف من کسب درامد و زندگی بی دردسره ..
فعلا تصمیم ندارم ی خواننده یا بازیگر معروف بشم .. هدف من همینه .. بتونم به راحت ترین راه ممکن کسب درامد کنم
 سپاس شده توسط Raha-
درامد از چ راهی؟!
همون راه درامد زایی خودش هدفه
وقتی طرح و ایده نداشته باشی درامد از کجا میخوایی پیدا کنی
(17-09-2020، 0:07)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادمای زیادی میان مغازمون .. ی تعداد از امریکا و کانادا .. اون موقع میگفتن بیاین براتون دعوت نامه میفرستیم نرفتیم ...

الانم از اقوام تو اتریش هستن .. پسرخاله مامانم همسن خودمه اگه بخواد بره میرم باهاش ..

خب هدف چی؟
فعلا تصمیم ندارم ی خواننده یا بازیگر معروف بشم .. هدف من همینه .. بتونم به راحت ترین راه ممکن کسب درامد کنم

با یه دکمه پول در بیاری ((:
(17-09-2020، 0:10)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 0:07)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب هدف چی؟

نه اونقدر کسل کننده ..
رشته ای که هستم اینجوریه .. ولی خب تا نتیجه بگیرم کلی خستگی میکشه ادم

(17-09-2020، 0:09)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درامد از چ راهی؟!
همون راه درامد زایی خودش هدفه
وقتی طرح و ایده نداشته باشی درامد از کجا میخوایی پیدا کنی

یه رستوران ایرانی تو یه کشور اروپایی همین و بس !
 سپاس شده توسط Raha-
(17-09-2020، 0:13)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 0:10)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب هدف چی؟

نه اونقدر کسل کننده ..
رشته ای که هستم اینجوریه .. ولی خب تا نتیجه بگیرم کلی خستگی میکشه ادم

رشته‌ات خیلی خوبه.
 سپاس شده توسط امیر‌حسین

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان