امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷۴

(09-08-2020، 19:01)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2020، 18:07)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2020، 13:00)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوهوخان باد مهربان..

وااای =))
من بچه که بودم فکر می‌کردم اون خداست. هر وقت برنامه‌شو می‌ذاشتن سریع می‌اومدم جلوی تلویزیون قرآن باز می‌کردم که مثلاً من دختر خوب و مومنیم (((((((((:

:^

من کلا عاشق دوتا بودم
یکی این
یکی هم ردِپای ابی که به خاطرش ساعت ۹ صبح بیدار میشد(":

(09-08-2020، 18:29)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی میتونه باhurt یه جمله بگه؟._.

I am hurt

اول راهنمایی همه جمله هام i am داشت:}
25r30اون که هیچی الان روeitherموندم اصلا نمیدونم باید چیکا کنمBc7
آگهی
(09-08-2020، 19:04)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2020، 19:01)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2020، 18:07)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2020، 13:00)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوهوخان باد مهربان..

وااای =))
من بچه که بودم فکر می‌کردم اون خداست. هر وقت برنامه‌شو می‌ذاشتن سریع می‌اومدم جلوی تلویزیون قرآن باز می‌کردم که مثلاً من دختر خوب و مومنیم (((((((((:

:^

من کلا عاشق دوتا بودم
یکی این
یکی هم ردِپای ابی که به خاطرش ساعت ۹ صبح بیدار میشد(":

(09-08-2020، 18:29)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی میتونه باhurt یه جمله بگه؟._.

I am hurt

اول راهنمایی همه جمله هام i am داشت:}

I am a either
((":
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
هوم=vvvv
 کتاب‌های موفقیت، قانون‌هایی برای تنزل معنویت

فروکاستن معنای خوشبختی به برخورداری از حداکثر ثروت، رفاه و لذت‌جویی، عملاً معنویت و حس معنویت‌خواهی ذاتی بشر را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. حال آنکه، تجربه سالها حاکمیت نظام مادی‌گرایانه در غرب و بحران معنوی حاصل از آن ثابت نموده که این نگرش در نهایت به شکست منتهی شده و فطرت معنویت‌خواه بشر در غایت خود به ذات احدی و آرامش در پناه معبودی قدرتمند نیاز دارد. رشد و گسترش فرقه‌ها و عرفانواره‌های کاذب طی سالهای اخیر -به ویژه در غرب- و گرایش طیف وسیعی از افراد به این جریانهای پوشالی، شاهدی بر حقیقت فوق است. بشر تمدن‌زده امروز، خسته از اسارت در بندهای زندگی ماشینی، در جستجوی اندک آرامشی، بی‌مهابا به هر دستاویزی چنگ میزند؛ یا خود را در لذات مادی غرق می‌سازد و یا سرخورده از مادیات، به جریان‌های عرفان‌نما پناه می‌آورد که هر دوی آنها غایتی جز بی‌هویتی و بحران معنوی ندارند. 

برایان‌تریسی و دیگر فعالان این عرصه (با نظر به منافع خود) هیچگاه از پا ننشسته و همچنان به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند و تنها اشکال و قالب‌های ارائه محتوا، تغییر می‌کنند. باید با اتخاذ نگاهی انتقادی و موشکافانه به آثار تولیدشده در این حوزه، از شکل به‌ظاهر موجه و علمی آنها عبور کرده و با تحلیل باطن و پیام‌های نهفته در پس این کتب، مراقب خوراک فکری خود باشیم. هرچند غنای معرفتی و معنوی موجود در دین مبین اسلام، بسیار فراتر از آن است که با چنین دیدگاه‌هایی صدمه ببیند اما ضعف معرفتی و اعتقادی برخی افراد، آنها را در برابر این قبیل هجمه‌های خاموش، آسیب‌پذیر می‌سازد./ فرق و ادیان
(09-08-2020، 19:04)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

The past can hurt , but you can either run from it or learn from it
گذشته میتونه{بهت} آسیب بزنه ، ولی تو میتونی ازش فرار کنی یا ازش درس بگیری 
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷۴ 195
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، ßяɪcε ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، م‍حمّد ، *Aɴѕel* ، Medusa
(09-08-2020، 20:34)ɪᴄᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

The past can hurt , but you can either run from it or learn from it
گذشته میتونه{بهت} آسیب بزنه ، ولی تو میتونی ازش فرار کنی یا ازش درس بگیری 

سپاس735
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، ɪᴄᴇ
(09-08-2020، 22:30)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گیلان،رودبار،رستوران هواپیمای جهانگیری،تولد مامان ^^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/16BF7BD0-5128-4E7F-B505-1DBDB88A2467.jpeg

کوفتت بشه)=
یعنی شکر تو دهن استاد.... و دانشجوی......
حواسمان باشد به اسم گوسفند نباشید، گوسفند فرض نشویم!

مراقب تکنیک‌های اقناعی قدرتمندی باشیم که بعضی کانال های تلگرامی یا صفحات اینستاگرامی به کار می گیرند تا ما را تحت تأثیر پیام هایی قرار دهند که برای انتقال بعضی مفاهیم برنامه ریزی شده اند و اگرچه به ظاهر موجه به نظر می رسند، اما هدف آن ها تغییر نگاه ارزشی ماست!

کانال هایی که از اسامی خاص اقناعی استفاده می کنند. مانند: «آگاه باشید!»، «گوسفند نباشید!»، «آریایی بمانید!»، «ایرانی وطن پرست!» و…

در این کانال ها سعی میشود مخاطب تصور کند که پیام ها عین "آگاهی بخشی" است! و اگر آن را قبول نداشته باشد و به آن عمل نکند، حتما فرد ناآگاهیست یا به گفته صاحبان کانال، "گوسفند" محسوب می شود!، یا دچار عذاب وجدان شود که حتما به اندازه کافی "وطن دوست" یا "وطن پرست" نیست!

این مجموعه ها، با استفاده از تکنیک‌های‌ اقناعی همچون ترس، استفاده از افراد مشهور، استفاده از عناوین و القاب، استفاده از آمار و ارقام، ارابه و ... مردم را متقاعد می‌کنند که پیام‌های ارسال شده از سوی آنها، دلسوزانه است.
(09-08-2020، 23:27)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حواسمان باشد به اسم گوسفند نباشید، گوسفند فرض نشویم!

مراقب تکنیک‌های اقناعی قدرتمندی باشیم که بعضی کانال های تلگرامی یا صفحات اینستاگرامی به کار می گیرند تا ما را تحت تأثیر پیام هایی قرار دهند که برای انتقال بعضی مفاهیم برنامه ریزی شده اند و اگرچه به ظاهر موجه به نظر می رسند، اما هدف آن ها تغییر نگاه ارزشی ماست!

کانال هایی که از اسامی خاص اقناعی استفاده می کنند. مانند: «آگاه باشید!»، «گوسفند نباشید!»، «آریایی بمانید!»، «ایرانی وطن پرست!» و…

در این کانال ها سعی میشود مخاطب تصور کند که پیام ها عین "آگاهی بخشی" است! و اگر آن را قبول نداشته باشد و به آن عمل نکند، حتما فرد ناآگاهیست یا به گفته صاحبان کانال، "گوسفند" محسوب می شود!، یا دچار عذاب وجدان شود که حتما به اندازه کافی "وطن دوست" یا "وطن پرست" نیست!

این مجموعه ها، با استفاده از تکنیک‌های‌ اقناعی همچون ترس، استفاده از افراد مشهور، استفاده از عناوین و القاب، استفاده از آمار و ارقام، ارابه و ... مردم را متقاعد می‌کنند که پیام‌های ارسال شده از سوی آنها، دلسوزانه است.

مراقب باشیم با تیترهای "حواسمان باشد به اسم گوشفند نباشید ، گوسفند فرض نشویم! " گوسفندمان نکنند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Medusa

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان