امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

مهرآور عآشق کی شدی ! ؟ شآید دوبآره عآشخ خودم شده بهم پآ داده من نفهمیدم ! Big Grin

عرفآن حرفتو کاملاً قبلول دارم ولی تآرآ هم عآشق همه پسرآ میشه ! Big Grin
گــفـتگـوے آزاد 【86】 195
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، T A R A ، ERF@N
آگهی
(06-03-2014، 19:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:31)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این احمد میدونه من از کدوم پسر خوشم میاد!!!
شایعه درس نکنید!!!

فقط عاشقه پسرای فلشه!
عرفان>____________<

(06-03-2014، 19:35)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:34)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:32)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:31)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شایعه درس نکنید!!!

مـنـم مـیـدونـم|:

احـمـت بـم گـفـت!|:
گوساله!
احمد به این چی گفتی؟؟؟
این کیو میگه؟؟؟
هـمـه چـیـو هـم مـیـدونم!|:

هــوممممــ... خخخ ^_^

مهراوه  عـاشـق^_^
دروخگو

(06-03-2014، 19:35)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:34)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:32)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شایعه درس نکنید!!!

مـنـم مـیـدونـم|:

احـمـت بـم گـفـت!|:
گوساله!
احمد به این چی گفتی؟؟؟
این کیو میگه؟؟؟

دروغ میگه من بهش هیچی نگفتم ! Big Grin
مطمئن باشم؟

(06-03-2014، 19:36)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شایعه درس نکنید!!!

بــه ایــن عــنتر مــیگی بــه نــنت نــمیگی؟! |:
عــاشخه کــی شــدی؟! >_<
وایی!
من غلط بکنم!
اصن معلوم نی احمد یادش باشه!
مال خیلی وخ پیش بود!
گــفـتگـوے آزاد 【86】 195
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، T A R A ، ERF@N ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
دلم مي خواد برقصم ^_^
حال ندارم از اينجا بيام بيرون:|
 سپاس شده توسط T A R A ، ERF@N ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
درود -ــــــ-
 سپاس شده توسط T A R A ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ERF@N ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، βΑllεяiηΑ♡ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mr.Robot
عــرفان؟! |:
ازت شــکایت مــیکنم !! |:
تــا دادگــاه مــیکشونمــت !! |: 2 ســال آب خــنک بــخوری !! |: بــیژوور !! >_<
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 195
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ERF@N
(06-03-2014، 19:38)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرآور عآشق کی شدی ! ؟ شآید دوبآره عآشخ خودم شده بهم پآ داده من نفهمیدم ! Big Grin

احمد>_________________________<
من شیکر بخورم از تو خوشم بیاد!!!
یکم فک کن
گــفـتگـوے آزاد 【86】 195
 سپاس شده توسط T A R A ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Mr.Robot
(06-03-2014، 19:38)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارا کاملا شناخته شدس.
 سپاس شده توسط ERF@N ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

دیــگ بــه دیــگ مــیگه روت ســیا |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 195
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Mr.Robot ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ERF@N
(06-03-2014، 19:40)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود -ــــــ-

ممد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوباره گروه رو جمع کن!!!!
بگرد سحر رو پیدا کن!
بهم توهین کردن!!!!
سریع>_________________________________________________<
گــفـتگـوے آزاد 【86】 195
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Mohammad 77 ، ERF@N
(06-03-2014، 19:42)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیــگ بــه دیــگ مــیگه روت ســیا |:

نع دخترآ از من خوشون میآد نع من از دخترآ ! Big Grin
اوآیل دختر بآز بود قبول ! Big Grin

مهرآور تو یعنی چن مآه پیش تو تآرآ نگفتی من شوهرت بشم هآن ! ؟ بهم میگفت رسول ! Big Grin
گــفـتگـوے آزاد 【86】 195
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، T A R A ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان