امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷۴

بله درشته.
بهش میگن مسموم کردن سر چشمه.
سیفی مچکریم. همین یه کلام ازت یادم مونده. نصف سال نیومدی سر کلاس نصف دیگشم اومدی ولی خوابیدی. بازم دمت گرم. تو اون نصفه ای که نیومدی فیلم گذاشتیم دیدیم. جای بچه های فلشخورم خالی بود هرچند اون موقع نمیشناختمشون.
شو بخیر.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

آگهی
(10-08-2020، 0:15)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2020، 23:27)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حواسمان باشد به اسم گوسفند نباشید، گوسفند فرض نشویم!

مراقب تکنیک‌های اقناعی قدرتمندی باشیم که بعضی کانال های تلگرامی یا صفحات اینستاگرامی به کار می گیرند تا ما را تحت تأثیر پیام هایی قرار دهند که برای انتقال بعضی مفاهیم برنامه ریزی شده اند و اگرچه به ظاهر موجه به نظر می رسند، اما هدف آن ها تغییر نگاه ارزشی ماست!

کانال هایی که از اسامی خاص اقناعی استفاده می کنند. مانند: «آگاه باشید!»، «گوسفند نباشید!»، «آریایی بمانید!»، «ایرانی وطن پرست!» و…

در این کانال ها سعی میشود مخاطب تصور کند که پیام ها عین "آگاهی بخشی" است! و اگر آن را قبول نداشته باشد و به آن عمل نکند، حتما فرد ناآگاهیست یا به گفته صاحبان کانال، "گوسفند" محسوب می شود!، یا دچار عذاب وجدان شود که حتما به اندازه کافی "وطن دوست" یا "وطن پرست" نیست!

این مجموعه ها، با استفاده از تکنیک‌های‌ اقناعی همچون ترس، استفاده از افراد مشهور، استفاده از عناوین و القاب، استفاده از آمار و ارقام، ارابه و ... مردم را متقاعد می‌کنند که پیام‌های ارسال شده از سوی آنها، دلسوزانه است.

مراقب باشیم با تیترهای "حواسمان باشد به اسم گوشفند نباشید ، گوسفند فرض نشویم! " گوسفندمان نکنند

مراقب باشیم Telegh_01

(10-08-2020، 0:20)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله درشته.
بهش میگن مسموم کردن سر چشمه.
سیفی مچکریم. همین یه کلام ازت یادم مونده. نصف سال نیومدی سر کلاس نصف دیگشم اومدی ولی خوابیدی. بازم دمت گرم. تو اون نصفه ای که نیومدی فیلم گذاشتیم دیدیم. جای بچه های فلشخورم خالی بود هرچند اون موقع نمیشناختمشون.
شو بخیر.

درشته؟!
پناه بر خدا...
(09-08-2020، 19:01)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2020، 18:07)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2020، 13:00)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوهوخان باد مهربان..

وااای =))
من بچه که بودم فکر می‌کردم اون خداست. هر وقت برنامه‌شو می‌ذاشتن سریع می‌اومدم جلوی تلویزیون قرآن باز می‌کردم که مثلاً من دختر خوب و مومنیم (((((((((:

:^

من کلا عاشق دوتا بودم
یکی این
یکی هم ردِپای ابی که به خاطرش ساعت ۹ صبح بیدار میشد(":

اگه اینم بشناسی که همین الان اقتدا می‌کنم بهت ((:
http://dl.akskhor.ir/uploads1/قضه-ما.jpg
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، Đęąđ.ğïřł
(10-08-2020، 5:42)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اون مانیتورش D: 
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷۴ 196
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، Medusa
(10-08-2020، 5:42)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2020، 19:01)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2020، 18:07)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2020، 13:00)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوهوخان باد مهربان..

وااای =))
من بچه که بودم فکر می‌کردم اون خداست. هر وقت برنامه‌شو می‌ذاشتن سریع می‌اومدم جلوی تلویزیون قرآن باز می‌کردم که مثلاً من دختر خوب و مومنیم (((((((((:

:^

من کلا عاشق دوتا بودم
یکی این
یکی هم ردِپای ابی که به خاطرش ساعت ۹ صبح بیدار میشد(":

عه این ._.
عهه ایییینننن._____.
بدم میومد ازش ((((:
 سپاس شده توسط Medusa ، ɪᴄᴇ
۹ و ۵۰ دقیقه

صبحتون بخیر Smile
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط Medusa
(10-08-2020، 7:27)ɪᴄᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اون مانیتورش D: 

اون آخرش که با صدا می‌چرخید =)) تیتراژشم خداا بود.

(10-08-2020، 8:06)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه این ._.
عهه ایییینننن._____.
بدم میومد ازش ((((:
من می‌مردم برااااش 

کلی احساس فرهیخنگی می‌کردم بعد هر قسمتش :"
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، Đęąđ.ğïřł ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(10-08-2020، 8:29)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2020، 7:27)ɪᴄᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اون مانیتورش D: 

اون آخرش که با صدا می‌چرخید =)) تیتراژشم خداا بود.

(10-08-2020، 8:06)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه این ._.
عهه ایییینننن._____.
بدم میومد ازش ((((:
من می‌مردم برااااش 

کلی احساس فرهیخنگی می‌کردم بعد هر قسمتش :"

از اون لحظه اخرش ک متفکرانه به دوربین خیره میشد فک میکرد خیلی تاثیر گذار بود متنفرم(((:
 سپاس شده توسط Medusa
25r3025r3025r3025r3025r3025r30
 سپاس شده توسط Medusa
(09-08-2020، 22:52)†ʙɪʟʟɪᴇ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2020، 22:30)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گیلان،رودبار،رستوران هواپیمای جهانگیری،تولد مامان ^^

http://dl.akskhor.ir/uploads1/16BF7BD0-5128-4E7F-B505-1DBDB88A2467.jpeg

کوفتت بشه)=

داری میری تهرون برو v:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان