امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²18

(14-11-2014، 17:47)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز تفلدم بود چرا مُرد آخه ؟؟؟؟ |== حيف شد )":

سلـام |"=

هیچی ازین بدتر نیس که تولدت تو روز عاشورا بیُفته:|
من یه سال تولدم افتاد تو عاشورا:||||
 سپاس شده توسط ~HiSssh~
آگهی
دلم میخواد بمیرم :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]Hamid.ss
[/b] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²18 199

هیچ وقت حوصله نداشتم اسمتو بخونم :|

الان فهیدم پسری :|
 سپاس شده توسط Son of anarchy
(14-11-2014، 17:48)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2014، 17:47)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز تفلدم بود چرا مُرد آخه ؟؟؟؟ |== حيف شد )":

سلـام |"=

هیچی ازین بدتر نیس که تولدت تو روز عاشورا بیُفته:|
من یه سال تولدم افتاد تو عاشورا:||||

پارسال تولدم عاشورا بود |||:

به اين نتيجه ميرسيم كه من از تو بدبخ ترم ؟!؟ |:
 سپاس شده توسط Son of anarchy
(14-11-2014، 17:53)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم میخواد بمیرم :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]Hamid.ss
[/b] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²18 199

الان فهیدم پسری :|

خودت فهمیدی یا کسی هم کمکت کرد:|
 سپاس شده توسط First Star
خب :| چه خبر ؟ :|

کسی ازین سی دی های زومبا خریده ببینه چطوریه ؟ :|
ینی دیگه داره اشکم درمیادcry2
از صبح تا حالا صدتا تاپیک فوت مرتضی رو گزارش کردم.__.

(14-11-2014، 18:01)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچوخت به ماهواره اعتماد نکن(..)
 سپاس شده توسط ❤уαѕαмιη❤ ، Navisa.
میم مثل مرتضی
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²18 199
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ❤уαѕαмιη❤
(14-11-2014، 18:05)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی دیگه داره اشکم درمیادcry2
از صبح تا حالا صدتا تاپیک فوت مرتضی رو گزارش کردم.__.

(14-11-2014، 18:01)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچوخت به ماهواره اعتماد نکن(..)
اوخی...
اوهوم همش دروغه...
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
سلام  مدیرا جدیدا به به
Channel
(14-11-2014، 18:12)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام  مدیرا جدیدا به به
من چرا مدیر نشدم Angry
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²18 199
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ړۅҐ vêr§ïöñ²18 (2)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان