امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: گــفـتگـوے آزاد 【95】

(25-03-2014، 10:03)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 10:01)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 9:59)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 9:56)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوفی مهشید جونم؟

ایهیم ایهیم ^ـــ^
توخوبی عخشی؟؟:\

بدنیستمــــــــــــــــــــ) دلم برات ی ذره شده>♥

برا من ♥ـــــ♥ ؟؟؟ ‍!!!

نوری سیم ^ـــ^

(25-03-2014، 10:02).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 10:00)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 9:57).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 9:55)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رهی:|
تو کْجا بودی؟من نبودم یاتو ؟
من نبودم!!!
اااااه با بابام دعوام شد××××!Angry...نمیذارع بیام کع!!!

هیمممم :\
من با بابام دعوام نمیشه ^ـــــــــــــ^
بیچاره اصن به من کار ندارع ‍:\

فری مو فرفری ^ـــــ^
اونم کاری ب من ندارع هاااااااع!!!!
من هی میرم بآش کَل کَل میکنم!!!
وااااااااایcrying
کرم از خوده درخته ^ـــ^ ♥ـــ♥
آره مهشید براتو.
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ✘v!☻lent girl✘
آگهی
(25-03-2014، 10:01)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ^___________^

نوراع):
سلام ):
: گــفـتگـوے آزاد 【95】 203

سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
سلام عاطی ،مشید، فرین،امیر،ایمان،رها همه رو گفتم (:
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ✘v!☻lent girl✘ ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، !~IмДи~! ، F A R ! N
من خودم الان مسافرتم.
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
(25-03-2014، 10:05)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 10:03)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 10:01)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 9:59)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 9:56)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوفی مهشید جونم؟

ایهیم ایهیم ^ـــ^

برا من ♥ـــــ♥ ؟؟؟ ‍!!!

نوری سیم ^ـــ^

(25-03-2014، 10:02).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 10:00)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 9:57).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نبودم!!!

فری مو فرفری ^ـــــ^
وااااااااایcrying
آره مهشید براتو.
کْجٱٱمیری من اجازه دادم بری؟
بابام نیس باس از من اجازه بگیریاه ♥ــــ♥ !!!
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘

خوفی مهشید جونم؟

ایهیم ایهیم ^ـــ^

برا من ♥ـــــ♥ ؟؟؟ ‍!!!

نوری سیم ^ـــ^

(25-03-2014، 9:55)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رهی:|
تو کْجا بودی؟من نبودم یاتو ؟
من نبودم!!!

فری مو فرفری ^ـــــ^
وااااااااایcrying
آرع...Big Grin...حآل میدع!!!25r30
(25-03-2014، 10:05)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عاطی ،مشید، فرین،امیر،ایمان،رها همه رو گفتم (:

عاطی کیه ؟:\
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، First Star
دوبـآره داستـآنای دخـترانه .. خوفی خوفم .. ممخشید ننیدمت عخشم .. خخخ

بـآی Big Grin
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
سلآم نوراع!
 سپاس شده توسط First Star
رهی :\
خوب دیه ببین کرم از خودته عخشم ^ـــــ^
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان