امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷

پوووووووف!!!Sad
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط ~JaSmIn~
آگهی
(31-07-2013، 9:32)Artmis2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:28)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:24)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:22)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:20)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگ ازت کوچولو تره که دلت نمیاد؟
آخه هَنوز جوجَست بِزآر خُروس بِشه میکُشَمِش ...Big Grin

خُ پَ کشتیش بگو!

من زیاد اهل خشونت نیستم!

ولی عاشق انتقام گرفتنم!Big Grin

(31-07-2013، 9:22)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:14)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چرا از وقتی نویسنده شدی انقد کم پیدایی؟

اینم واسه قشنگی!!

⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 21
ههههTongue
دستتون درد نكنه....
اصلا حوصله فلش خور ندارم
برام خز و تكراري شده!

Angry

فروزن بکس عضوی؟
نــــــــــــــــــــه خيرم
اصلا اولين باره كه دارم اسمشو ميشنوم
چرا الكي حرف در مياري؟؟؟؟
AngryAngry
خو پس اگه اولین بارته اسمشو میشنوی چرا عصبانی شدی؟؟؟Big GrinHuhDodgyAngry
ديگه شما به بزرگي خودتون ببخشيد...........!
 سپاس شده توسط ~JaSmIn~
(31-07-2013، 9:37)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:29)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:23)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:19)undefined نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:16)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cryingcryingcryingcryingcrying

نام کاربریت happy girl

پَ چرا زدی زیر گریه؟

همینطوری دیدم کسی نمیبینتم!

کی گفته عزیزم؟

(31-07-2013، 9:25)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:21)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:20)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الان كلاس كامپيوترم
استادمون نميدونه اومدم اينترنت...
اگه بدونه اخراجم
آخه اولين بارم نيست!

الان دعا کنم استادت بیاد بالاسرت؟
فقط همينو كم داشتيم
امشب هم شب قدره لامصب همه ي دعا ها ميگيره
نه ديگه خواهشا دعا نكن...

باشه باو شوخی کردم!

خودم اینکارو با استادم کردم !

میدونم چه قد بده!Big Grin

ولی چن سال پیش!

اون نفهمید ولی اون موقع با اون استادی بد اخلاقی که من داشتم !

اون لحظه از ترس داشتم میمردم!Big Grin
منم استرس دارم
آخه حوصله آدم سر ميره
يه قضيه ايو اينقدر توضيح ميده كه
آده حالش به هم ميخوره

ن پ خوش میگذره!

(31-07-2013، 9:36)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...

آخ جون تو اینجا عضوی من همون

من همون دوستت تو فروزنم!

بت پ.خ میدم الان!
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

سپاس شده توسط Amir BF ، ˩öñê˩¥✘ɢïя˩
حمید چی فک کردی؟!!
داداش من کلاس سومه ولی یمگه آرزوش اینه که دخدر داییمو ببوسه....بهش پیشنهاد دوستی داد دخدر دایمم همسن داداشم.....شر تر از خودشون،خودشونن.......Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=41041
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=15804
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=16362

سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(31-07-2013، 9:28)Artmis2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:26)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:21)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:20)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:16)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَلآم شیوآیی .. ^___^

سلام کارولا خوبی اجی؟
مِرسی آجی تو خوبی ..؟؟؟

ممنون منم خوبم 
اینجا کی سگ داره؟
من دارم....
تارا هم داشت...ب لطف عرفان سگش مرد.....DodgyAngryAngryAngry
چرا مگه چی کارش کرده؟
Channel
 سپاس شده توسط T A R A
من اینجا عضو بودم محروم شدم
الان دوباره عضو شدم
باو پ.خ نده ارسالام هنو 8 تاسBig Grin
 سپاس شده توسط T A R A ، Mïņ̃†êR
(31-07-2013، 9:39)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا خرابه؟

فروزن؟

مال منم نمیاد!crying

خُ من الان باس میرفتم بای بای!
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

سپاس شده توسط ˩öñê˩¥✘ɢïя˩ ، Mïņ̃†êR
(31-07-2013، 9:41)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:28)Artmis2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:26)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:21)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:20)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کارولا خوبی اجی؟
مِرسی آجی تو خوبی ..؟؟؟

ممنون منم خوبم 
اینجا کی سگ داره؟
من دارم....
تارا هم داشت...ب لطف عرفان سگش مرد.....DodgyAngryAngryAngry
چرا مگه چی کارش کرده؟
بیخیآل مآله خِیلی وَقت پیشه مَن بآیَد بِرَم بَحث نَکُنید .. -____
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(31-07-2013، 9:42)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 9:39)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا خرابه؟

فروزن؟

مال منم نمیاد!crying

خُ من الان باس میرفتم بای بای!

بای عسیسمBlush
fishing
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط T A R A ، Mïņ̃†êR ، ~JaSmIn~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان