امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【115】 ஜ۩۩ஜ

با این آواتار خودمو نمیشناسم |:
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، First Star
آگهی
(02-05-2014، 16:58)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 16:56)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قلیون نازایی میاره :|||
منم دیه نمیکشم .. ادم شدم ._.

ولی خوبه |: !

آرامش خاصی داره .__.

شاید ._.
ولی سلامتیم برام مهم تره .. چون میتونم ارامشو تو چیزای دیگه پیدا کنم ولی سلامتیو نه ..
._.
از سخنان گهربار من بهره ببرید ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(02-05-2014، 16:59)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 16:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 16:54)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام....:|

ستیییییییییی^_^

فاطی^_^
خوبی عشقم؟
اوهـوم^_____^
 سپاس شده توسط pink lady
(02-05-2014، 16:59)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 16:53)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 16:52)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2 سَـر شـاهرودی + 2 سـر پـُـرتقـآل + 1 سـر مخـلوطی از شـآهرودی و پـرتقـآل ( هنـوز داره گلـوم میسوزه ) + یه سَـر فوق العـآده ی 2سـیب .

الـآن سـرم سنگـین شـده . نفس بزور میکشم .

من دیروز لیمو نعناع کشیدم *^_^*

خیلی حال میده ا:
بیشـور .. به بآبآت بگـم قلیـون میکشی اونم با تنبـاکوی مخـلوطی از گراس . ؟
! ؟ برو سیگآری بکش بهتره که ! :|

اسکی خاله دیگ نبینم اینطوری تو چتروم حرف بزنید اخطار میدم
ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【115】 ஜ۩۩ஜ 214
 سپاس شده توسط !~IмДи~! ، Mïņ̃†êR
(02-05-2014، 16:58)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 16:56)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قلیون نازایی میاره :|||
منم دیه نمیکشم .. ادم شدم ._.

ولی خوبه |: !

آرامش خاصی داره .__.

ارامش کیلو چنده .. دستم میلرزید میخواستم بکشم .. ..

بعـد من قلیـونی نیستم . یه وقت دوستـام بآشن یـا موقعیتش جور باشه میکشم .

سالی یک بـآر .. دفعه ی قبل تابستون پارسال بود .. >__)
 سپاس شده توسط First Star ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(02-05-2014، 17:02)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 17:00)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستی ^_^

تاپیکت عالی بود (:

کدوم؟

سیگار ا:
 سپاس شده توسط pink lady
(02-05-2014، 17:00)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 16:55)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 16:53)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 16:50)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه میخوآم بآهآش ازدواج کنم ! ؟ :|
صداش خوبه !
سرطآن دارع !
از زین که بهتره ! خخخخخ ههههه هوهوهو هاهاهاهاها Big Grin
|: ؟! واقعا سرطان داره؟!|:

خدایا منو ببخش -_-

هـار هار هار :| یکی قلقکم بده بخندم :|

18 میلیون دختر دنبال زینن چی میگی تو ؟! -_-

بعدشم من لـویی رو بیشتر دوس دارم^_^

لویی که جزو ادمیزآد حساب نمیشه ! خخخخخ
بآ اون قیآفه ی ! Big Grin

سوسک توله اس دیگر ؛ زر اضافی میزنـد !! :hiccp:

دفه بدی اخطار میدم (شیوا))

بچه موس !
ایمآن میدونه معنیش چیع ! خخخخ شمآهآ نمیدونید ! Big Grin
 سپاس شده توسط !~IмДи~! ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(02-05-2014، 17:04)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 17:02)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 17:00)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستی ^_^

تاپیکت عالی بود (:

کدوم؟

سیگار ا:

مرسی عزیزم

سری بعدش هم میزارم^_^
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 17:03)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 16:59)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 16:53)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2014، 16:52)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2 سَـر شـاهرودی + 2 سـر پـُـرتقـآل + 1 سـر مخـلوطی از شـآهرودی و پـرتقـآل ( هنـوز داره گلـوم میسوزه ) + یه سَـر فوق العـآده ی 2سـیب .

الـآن سـرم سنگـین شـده . نفس بزور میکشم .

من دیروز لیمو نعناع کشیدم *^_^*

خیلی حال میده ا:
بیشـور .. به بآبآت بگـم قلیـون میکشی اونم با تنبـاکوی مخـلوطی از گراس . ؟

گراس ! ؟ برو سیگآری بکش بهتره که ! :|

... من دارم نورا رو اذیت میکنم ... خنگ دوباره بالا رو بخون ..
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
شیوا اون اول شـروع کـرد -__-
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان