امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفتگـوی آزاد نسخـه 193

(18-08-2014، 10:03)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كدوم تيلور؟ .-.
تیلور آواتارم !

(18-08-2014، 10:04)ill-Mind نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هــآی تیلور ._.
هآی محمد ._.

(18-08-2014، 10:04)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی منم سامرانم.__.*!!

طی یک واکنش سریع فکری من و نیکی و چن تای دیگه پسر شدیم.___.*!!

:> . .!
باز مخاتون تاب برداشته -_-

من یه زمانی میخواستم اسمم رو بزارم دایرکشنر بوی انقد دعوام کردن cry girl -_-
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
آگهی
(18-08-2014، 10:10)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 10:06)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به شدت عاشق شدم.....
دوا نداره؟

نـه ^ــــ^
:|
مهناز بچه مردم بدبخت شده
اون موقع تو با لبخند ميگي نه..
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، hidden ninja ، D.I.Z.E.R.E
خدا رو شکر همه میدونن چه جور آدمی هستی امیر:>
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـفتگـوی آزاد نسخـه 193 216
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، D.I.Z.E.R.E
(18-08-2014، 10:09)best~girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا خدا نسخه193

سلام : )
Before I pull this trigger
Your eyes vacant and stained
 سپاس شده توسط D.I.Z.E.R.E
(18-08-2014، 10:10)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومدم خدافظی کنم و برم._.

دیگه فلشم قدیمی شده-_-

بدی خوبی دیدین حلال کنین.-.

خوش بگذره بهتوم:>

خدافظ. .

آخی امیر ترسیدم

خوبیش اینه منم هنو تمام پی ام هاتو دارم و اون پی امتم هنو مونده که داشتی واسه اون عکسی که میگی کچلم میکردی

تازشم خدا رحم کرد چیزای دیگه ای رو که خواستی نشونت ندادم-_-

پسره ی کثیف

ایــن امیر برآی دیدن عکس من بـآ سـآپورتم خودشو میکشت -_-
محلش نده ... -_-

تو لیـآقتت بیشتره ^ــ^
 سپاس شده توسط _PαяαиÐ_ ، D.I.Z.E.R.E
,عاشقی دوا نداره.___.*!

بدبخت شدی رفت.__.*!
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، hidden ninja ، D.I.Z.E.R.E
(18-08-2014، 10:13)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 10:10)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 10:06)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به شدت عاشق شدم.....
دوا نداره؟

نـه ^ــــ^
مهناز بچه مردم بدبخت شده

میخوآی بگم:

عــآرع >ــ<

._.
 سپاس شده توسط D.I.Z.E.R.E
(18-08-2014، 10:14)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 10:10)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومدم خدافظی کنم و برم._.

دیگه فلشم قدیمی شده-_-

بدی خوبی دیدین حلال کنین.-.

خوش بگذره بهتوم:>

خدافظ. .

آخی امیر ترسیدم

خوبیش اینه منم هنو تمام پی ام هاتو دارم و اون پی امتم هنو مونده که داشتی واسه اون عکسی که میگی کچلم میکردی

تازشم خدا رحم کرد چیزای دیگه ای رو که خواستی نشونت ندادم-_-

پسره ی کثیف

ایــن امیر برآی دیدن عکس من بـآ سـآپورتم خودشو میکشت -_-
محلش نده ... -_-

تو لیـآقتت بیشتره ^ــ^
اوکی ای تاگری ویت یو
ولی این خره ارسال کرد:V
(18-08-2014، 10:13)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به شدت عاشق شدم.....
دوا نداره؟

نـه ^ــــ^
مهناز بچه مردم بدبخت شده

بی شور اونیه که من عاشقش شم
بیچارش میکنم.....
ارسال کردم چون داشتی دیوونم میکردی

ارسال کردم چون اگه نمیکردم چیزای بدتری میخواستی

ارسال کردم چون خواستم دست از سرم برداری

پسره ی چلغوز هوسی

برو خودتو جم کن
[ !! .. αηd ]

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان