امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد【85】

سلام امیر رضا ^_^
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، Mιѕѕ UηυѕυαL
آگهی
(02-03-2014، 17:30)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:28)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســ ــلآم بــکــس |:

سلام بُوی :|
^_^ -_- |:
(02-03-2014، 17:30)xx_sina_xx نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:28)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســ ــلآم بــکــس |:

سلام داش امیر SmileSmile
شــ ــما ؟ |:
 سپاس شده توسط xx_sina_xx ، Mιѕѕ UηυѕυαL

ســ ــلآم بــکــس |:

ســلام ! ^_^
مــیدونم تــوئــم حــال نــداری !! |:

خــدافض !! (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد【85】 225
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL ، Mr.Robot
(02-03-2014، 17:31)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گــفـتگـوے آزاد【85】 225

اگه گفتید کیه

بابای بابای بابای ننم :| !! ..
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، † αƖιєη †
(02-03-2014، 17:27)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:25)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:23)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:20)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مــهیارُ رکــسانا !! |: دعــوا نــکنین وگــرنه خودمــو عــَ ایــنجا پــرت مــیکنم! |:

هــعیی !! -_-

تآراع 0___0
این کارو نکنیا :| که منم خودمو پرت میکنم پایین -__- !! هوف :|

چـــرا هیشکی خودشو بخاطر من پرت نمیکنــه..؟عقده ای میشما .. ! cry girl

(02-03-2014، 17:20)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:18)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سُــــــــکوت میکنم .. :|
-___-

آورین :| سکوت خوبع :| !!

والا .. ارامش .. زندگی بدون درگیری .. بنده فقد نظاره گرم .. کاری بود هسم -____-

خو تارا ننمه :| من عاشخ ننم هستم :| تو کی ای ؟؟

آرع باو .. من ک اصن آرآمش ندارمع -___- !! هر روز سَگ تر میشم :/ !!

من فقط ی 7 روز هفته سگ میشم .. اونم مثلا امروز یکیش بود ،___،

ولی قول میدم دیه با دسام عین ادم رفتار کنم .. ^__^

راسی .. چرا انقد ب من لطف داری اخه؟!چقد بم محبت میکنی .. ممنونم ازت :||||

پرت نکنین اصن .. ب درک .. -____________________________-
منم قــــَــــــرم .. -______________________-
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL
(02-03-2014، 17:31)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:28)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:22)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:19)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:10)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من؟ |:
0_0
مهریــــه ام رو بدع |:

دخترست دیگر
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
گاهی آرزوی عرفان را دارد:|
عرفآن هست دیگر
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
گاهی میخواد خود را به رکی بندازد |:

دخترند دیگر
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
گاهی خودشان را گول می زنند:|
پسرند دیگر
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
گاهی خجالت میکشند بگویند دوستت دارم |:

اونم هیشکی نه تو:| دروغ گوی برتر تاریخ
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
سلــــــآم |:
|:
 سپاس شده توسط Magical Girl ، † αƖιєη † ، First Star
(02-03-2014، 17:33)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:30)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســ ــلآم بــکــس |:

سلام بُوی :|
^_^ -_- |:
(02-03-2014، 17:30)xx_sina_xx نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســ ــلآم بــکــس |:

سلام داش امیر SmileSmile
شــ ــما ؟ |:

همون sina 18
 سپاس شده توسط Mr.Robot
گــفـتگـوے آزاد【85】 225

یه سوال مهم
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
(02-03-2014، 17:28)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:26)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاااااااااااااااااااااااااااام !!! ^__________________^

چقدر خوشحالی ؟؟ :|

سلام (:

من خوش حالم عایا ؟ |:

علیک Big Grin

(02-03-2014، 17:30)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:25)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:23)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:21)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 17:19)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترست دیگر
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
گاهی آرزوی عرفان را دارد:|

عرفان :/ میگما کی نویسنده های دانستنی ها موضوع های علمی رو تأیین میکنه؟؟

سره ماه. دقیقا سرش

تهش یا وسطاش نمیشه :| تَــه -__- !!

نه فقط سرش:|

عرفان است دیگر
.
.
.
.
.
.

هر وقت من میایم در حال گفتن همی چرت و پرت ها است ... |:

(02-03-2014، 17:31)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گــفـتگـوے آزاد【85】 225

اگه گفتید کیه

یه مرد خیکیه ! Tongue
Goodbye Flashkhor...
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، † αƖιєη †

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان