امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتــــــــــــگوی آزاد (نسخه27)

[quote='shadi shekari' pid='690550' dateline='1369160476']
فردا هستین؟؟؟
[/quote
اره ساعت چند؟
وقتی اشکهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی که چگونه میگریم تو دلم را با بی کسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
HeartHeart
آگهی
(21-05-2013، 21:25)amir hossin najafi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 21:23)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 21:23)amir hossin najafi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 21:20)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بینندگان عزیز و شنوندگان محترم دعوا تموم شد :|

cryingcryingcryingcryingcryingcrying

تازه داشتیم لذت میبردیم از فیلم

به هر حال از این به بعد اکشن باشه

این فیلم +18 بود تو چرا نگا کردی ؟:|

من بالای بیست سالم هم میبینیم .
توبه توبه :|

(21-05-2013، 21:26)صحرا 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 21:25)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 21:24)صحرا 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

:|||||||||||||||||||||||||||||||||
:|||||||||||||||||||||||||||
:||||||||||||||||||||||
:||||||||||||||||
:|||||||||||
:||||||||
:|||||
:||
:|
===================================
F
..
A
..
R
..
Z
..
A
..
M

اولین نفــــــــــری میشم که تونست نتو ترک کنه ..

خواهید دید ..

خدافــــــــــــظ

بیو گرافی Magical Girl

خاک به سرم
خاک بر سرت :|

تبریک بگو الاخ

زنته؟Big GrinBig GrinBig Grin

کوفت اشخال :|

در اینده میشه !
 سپاس شده توسط صحرا 2 ، Ali MuSiC
من فردا هستمSadSad
وقتی اشکهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی که چگونه میگریم تو دلم را با بی کسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان
HeartHeart
(21-05-2013، 21:23)shadi shekari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با شما نیستم عزیزم!!!!!!!!!!!!!!
ا با میر حسین رومینا و یشیم هستم
گفتم شاید بازم بخواین بدین :|
 سپاس شده توسط Farzam31 ، صحرا 2
(21-05-2013، 21:26)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 21:25)amir hossin najafi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 21:23)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 21:23)amir hossin najafi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 21:20)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بینندگان عزیز و شنوندگان محترم دعوا تموم شد :|

cryingcryingcryingcryingcryingcrying

تازه داشتیم لذت میبردیم از فیلم

به هر حال از این به بعد اکشن باشه

ا ا اشتباه نگیر

منظورم ترسناک بود
این فیلم +18 بود تو چرا نگا کردی ؟:|

من بالای بیست سالم هم میبینیم .
توبه توبه :|

(21-05-2013، 21:26)صحرا 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 21:25)Farzam31 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 21:24)صحرا 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

:|||||||||||||||||||||||||||||||||
:|||||||||||||||||||||||||||
:||||||||||||||||||||||
:||||||||||||||||
:|||||||||||
:||||||||
:|||||
:||
:|
===================================
F
..
A
..
R
..
Z
..
A
..
M

اولین نفــــــــــری میشم که تونست نتو ترک کنه ..

خواهید دید ..

خدافــــــــــــظ

بیو گرافی Magical Girl

خاک به سرم
خاک بر سرت :|

تبریک بگو الاخ

زنته؟Big GrinBig GrinBig Grin

کوفت اشخال :|

در اینده میشه !

ا ا اشتباه نگیر

منظورم ترسناک بود
یشیم جون معلوم نیس ساعت چن باشیم
رومینا تو هستی فردا؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتــــــــــــگوی آزاد (نسخه27) 242
اوه اوه =))))))
پیوندتان مبارککککککککککککک =))
سارا♥فرزام چه شودددددددد =))))))
(21-05-2013، 21:27)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2013، 21:23)shadi shekari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با شما نیستم عزیزم!!!!!!!!!!!!!!
ا با میر حسین رومینا و یشیم هستم
گفتم شاید بازم بخواین بدین :|

اشکالی مگه داره؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتــــــــــــگوی آزاد (نسخه27) 242
باید تو دهن یه تعداد ادم ب.... تا ادم شن! بعضیاشونم هستن الان !! :|||||
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Farzam31
(21-05-2013، 21:28)shadi shekari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یشیم جون معلوم نیس ساعت چن باشیم
رومینا تو هستی فردا؟؟؟؟
ساعت5 یا6 چطوره؟ شاید من نباشم ولی شاید باشم
HeartHeart

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان