امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

عشقم2FM
هانیه هسSleepySmile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 246
آگهی
(27-08-2013، 13:44)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 13:38)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 13:35)مhappy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2013، 13:27)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا کوشی؟
من 3 مین دیگه میرماkaffe2

ماکان اخری یا یکی به اخری؟
کدومو بزارم؟

یه چیزی توام همون که من میزارم میزاری؟HeartHeartHeart

هرچی تو بخوای
ولی بزار من روال خودمو ادامه بدم
بچه هارو که میشناسی کرم میریزن(منظورم با دوستای خودم نبود)
بلــــــــــــــهDodgy
بــــــــــــــــــــــــــلهkaffe2
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
سلا شادی جون خوفی؟؟؟؟؟؟؟
حالم خوب است,نگران دلتنگی ها و بی قراری هایم نباش.
همین که بدانم به یادم هستی کافیستHeart
سلام اجی ندا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 246

سپاس شده توسط عشقم 2afm ، Mason
خاک به سرم اجي دوبار سپاس دادي؟؟
:|
دوباره هنگيد
نقل قول: یعنی کلا منتظر بودی ماکان بره دیگه
خوب پس راحت باش من رفتم

عزیزم چزا بد میگیری فدات بشم قوربونت برم Big GrinBig GrinBig Grin

نقل قول: خیلی هم خوب بود. هنوز خاک بر سری نشده بود.

فرید خیلی باحالی خاک تو سرت
Channel
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، FARID.SHOMPET
سلامــ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، βΑllεяiηΑ♡
نقل قول: فری کی .... میشه؟؟؟^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 246
هان!؟ مدیر شدن رو میگی!؟ بذا صابر بیاد. دیشب که داشت کارای دیگه رو می کرد گفت وقت نداره دیدگاه بده درباره ی مدیرای نو.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

(27-08-2013، 13:46)عشقم 2afm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلا شادی جون خوفی؟؟؟؟؟؟؟
خوبم .یو خوبی؟؟؟
(27-08-2013، 13:46)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اجی ندا
من خیلی وخته هستم://

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان