امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(06-05-2020، 20:55)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"SMUQI"
@SABER
اگه میشه گروه تلگرامی یا واتساپ و.....ایجاد کنیم

@ѕмσкє

@ѕмσкє

اخه باهوشخان اگه این کارو انجام بدن دیگه کسی نمیاد انجمن و موضوع ایجاد نمیکنه.

دومن توی واتساپ و تلگرام امنیت کاربرا پایین تره
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، SABER ، م‍حمّد ، ρσєѕɪ
آگهی
(06-05-2020، 21:06)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2020، 20:55)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"SMUQI"
@SABER

@ѕмσкє

@ѕмσкє

اخه  باهوشخان اگه این کارو انجام بدن دیگه کسی نمیاد انجمن و موضوع ایجاد نمیکنه.

یعنی امنیت کاربرا تو فلشخور بیشتر از واتساپهTelegh_26
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، ☪爪尺.山丨几几乇尺☪
(07-05-2020، 0:13)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2020، 21:06)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2020، 20:55)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"SMUQI"
@SABER

@ѕмσкє

@ѕмσкє

امنیت روانیشون بله
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط red_Queen ، Ɗєя_Mσηɗ ، SABER ، Sirvan10_a ، ρσєѕɪ
اقا ی پیشنهاد دادیم صفر سپاس تقدیممون شد اونوقت سیروان یه چی پرونده هی سپاس از اقا صابر میگیره بابا منم میخوام به همین خاطره انجمنای دیگه سرعتشون رفته بالا اونا هی انگشت مبارکشونو روی اون دکمه میزارن بعد ما به زور ی سپاس میدیم
اونوقت این سیروان توی گ.ا همه رو سپاس میده جز من اه
منم که هی سپاس بتون میدم جز این چیکار.کنم

راستش اگه سرعت انممنای دیگه میره بالا به این خاطر گفتم
که چون اونا انگشت مبارکشونو میزارن رو اون.دکمه برا همین اشتیاقا میره بالا هی تاپیک میزنن
من خودم رفتم ی انجمن طرف ده روز نیومده بود سه هزار و خورده ای سپاس گرفته بود
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

پیشنهادات 248
پاسخ
(07-05-2020، 4:54)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا ی پیشنهاد دادیم صفر سپاس تقدیممون شد اونوقت سیروان یه چی پرونده هی سپاس از اقا صابر میگیره بابا منم میخوام به همین خاطره انجمنای دیگه سرعتشون رفته بالا اونا هی انگشت مبارکشونو روی اون دکمه میزارن بعد ما به زور ی سپاس میدیم

که چون اونا انگشت مبارکشونو میزارن رو اون.دکمه برا همین اشتیاقا میره بالا هی تاپیک میزنن

چون سیروان حرفی رو زد که درست بود !
اگه ناراحتی میتونی تشریف ببری انجمن های دیگه(;
پاسخ
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، Medusa ، ρσєѕɪ
(07-05-2020، 0:13)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"SMUQI"
@SABER

@ѕмσкє

@ѕмσкє

بله به اعتقاده بنده بیشتره چون اگه ادم توی واتساپ کاره خطای بکنه توی گروهی فش بده فیلم یا عکس ناجور بزاره نهایت حذف میشه بعداش به مدیر گروه پیام میده یکم دسمال میشکه دوباره وارد گروه میشه نه انگار خانی رفته و خانی اومده.

ولی اینجا اگه حرف نامربوط بزنی محروم محروم بشی تا اونجای که من دیدی هر کاری هم بکنی بازم نمی تونی برگردی مجبدر میشی بری اکانت جدید بزنی که اونم صدتا دنگو فنگ داره 10 ارسال انجام بده تا پ.خ بدی نمیدنم نباید اسپم بدی و.....

و این باعث این میشه کاربرا دست به همچین کاری نظر اما توی واتساب بلاک میکنی ادیتو پخش میکنه و..
یا خودش یه سیمکارت رایگان میگیره هی مزاحم طرف میشه .

اینا نظر من در مورد مقایسه امنیت بین فلش خور و واتساپ.

اگه غلطه ببخشید.

(07-05-2020، 4:54)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برادر میدونی این حرفات خیلی بی معنی بود کجایه دنیا سپاس باعث پیشرفت انجمن شده من که خبر ندارم.

سپاس مثل لایک توی اینستگرام هست.

بعضی ها به یه پست خیلی علمی هیچ لایکی نمیدن اما به مسخره بازی بالای میلیون لایک میدن این به عنوان مثال زدم ها برداشت اشتباه نشود.
اینجا هم کسی از حرفت از تاپیکت خوشش بیاد سپاس میده.

نمیتونی به زور مردم رو مجاب کنی بهت سپاس اینجا هم مثل اینستگرام نمی تونی لایک بخری14

الان نمیدون چرا این حرف ها رو توی این موضوع زدی مثلا پیشنهادت این بود کلمه سپاس خودکار به همه سپاس بده بدون دخالت و میل طرف؟10

من ندیدم همچین چیزی تو عمرم ولی بازم هر چی مدیران محترم بگن که فکر کنم اوناهم با بعضی از حرف های بنده موافق باشن.

اگه مطلبی رو اشتباه گفتم پوزش میخواهم
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، امیر‌حسین ، ρσєѕɪ ، red_Queen
یک تم تاریک به قالبا اضافه شه خیلی خوب میشه ها
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Faust ، امیر‌حسین ، sober ، red_Queen ، Jack Daniel'ѕ ، Medusa ، SABER ، ρσєѕɪ
(15-05-2020، 0:30)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک تم تاریک به قالبا اضافه شه خیلی خوب میشه ها

پیشنهاد تغییر رنگ دادم ولی بررسی نشد.
ولی میشه حالت دارک مود اضافه کرد !

@SABER
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، م‍حمّد ، red_Queen ، pesar.sistani ، Jack Daniel'ѕ ، Medusa ، SABER ، ρσєѕɪ ، sober
بازی های بهتری بزارید
من خودم دردسرم تو نزار سر به سرم
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
(15-05-2020، 1:51)pesar.sistani نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازی های بهتری بزارید

یکم کلی نگفتی راجب "بازی های بهتر" ؟ 
 به طور کل از بازیای فلش (همون بازیا با فرمت swf) انتظار gta v نباید داشته باشیم :| چند وقتی هم هست علاوه بر فلش بازیای اندرویدم قرار میگیره تو سایت
ولی باز اگر بازی های بهتری مد نظرت هست  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا  بگو
___

که البته صفحه 29 هم داشتم میخوندم با این کامنت مواجه شدم:
نقل قول: جی تی ای5 هم بزار

حقیقتا، خدا صبرت بده @SABER
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ρυяρℓє_ѕку ، امیر‌حسین ، Medusa ، red_Queen ، ßяɪcε ، م‍حمّد ، SABER ، ρσєѕɪ ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان