امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(26-08-2014، 21:04)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیفهمم باید با دخترا چجوری حرف بزنم ؟

مگه چجوری حرف میزنی ؟
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Jack Daniel'ѕ
آگهی
(26-08-2014، 21:04)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیفهمم باید با دخترا چجوری حرف بزنم ؟

اشکال نداره |:

کسي هنو نفهميده |:
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، Jack Daniel'ѕ
(26-08-2014، 20:56)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شـآیـآنم ._.

ثابت کن :-\
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(26-08-2014، 21:04)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 21:02)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 21:01)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 20:59)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 20:56)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس ..

راستی دنیا خودت بودی ؟ :|

پوفف !

لیست دوستان بزودی خالی میشه ((=

من غلط بکنم خودم بآشم |: به آدم آشغآلی بود |:

چه دختري دارم من ||:

به ننش رفته (:

مرضي جون :*
خالي کن-_-

ننه (: حلآل زآده به مآمآس میره |: ..

بزنم فکتو بيارم پايين |:

اينطوري با من حرف نزن |:

اصا من ننت نيستم-_-

ننه cry girl من همین یه ننه رو از دیآر فلش دآرم cry girl

(26-08-2014، 21:05)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 20:56)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شـآیـآنم ._.

مهی نری پ.خ هآ |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 25
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
بامزه میشم میگن چند روز تو آب نمک خوابیدی ؟

حرف نمیزنم میگن لاله

عادی حرف میزنم میگن چقد خشکه

صمیمی حرف میزنم میگن چقد لوسه

پووووف >_<
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط Aesthetic ، ◄Iяαи►
(26-08-2014، 21:05)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شـآیـآنم ._.

هنوز نفهميده-_-

.....

دنيا بابات ساراس|:
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، Aesthetic ، Jack Daniel'ѕ
یکم بعد میام .. فلن
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، βΑllεяiηΑ♡
سلام دوستان!×!Big Grin
 سپاس شده توسط Aesthetic ، ◄Iяαи►
(26-08-2014، 21:08)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکم بعد میام .. فلن

بوآ ._. تو بوآی منی (=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 25
(26-08-2014، 21:01)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 20:59)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 20:56)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس ..

راستی دنیا خودت بودی ؟ :|

پوفف !

لیست دوستان بزودی خالی میشه ((=

من غلط بکنم خودم بآشم |: به آدم آشغآلی بود |:

چه دختري دارم من ||:

به ننش رفته (:

مرضي جون :*
خالي کن-_-

فاطی جوون :*

نه نمیخوام خالی کنم ک کلا ._.

اونایی ک لیاقت ندارن حذف میشن .. !

بعدشم میان واس من زر زر میکنن ! :|
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، βΑllεяiηΑ♡

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان