نظرسنجی: من امسال به مسافرت عید و دید و بازدید...
این نظرسنجی بسته شده است.
علاقه دارم ولی نمیروم
47.83%
11 47.83%
علاقه دارم و میروم
26.09%
6 26.09%
علاقه ای ندارم ولی به ناچار میروم
4.35%
1 4.35%
علاقه ندارم و نمیروم
21.74%
5 21.74%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 337

یکی بیاد شیشه عینک منو تمیز کنهـ !
از وقتی مدرسه نرفتم تمیزش نکردمTelegh_01Telegh_09Telegh_46
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Guildfordia214
آگهی
(12-03-2020، 15:06)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:04)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:00)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:58)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:57)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه اینجارو
پلیس شدم
بازیگرم شدم که!
رییس قوه قضاییه هم شدم!
Telegh_01

تو دستیار من میشی من پلیسم و بادیگارد و استاد دفاع شخصی

می خوام برم کیک بوکس برادرم میگه نمیشه اسیب دیدگانش زیاده crying  crying  crying  crying  crying

من مربیت میشم عزیزم Big Grin
ولی نمیبرمت مسابقه Dodgy

نبر ب بابا میگم بعد کرونا ببره ثبت نام کنم Tongue

171717Telegh_59Telegh_59
موی تای باحالتره Big Grin
پ چرا سرتو میکوبی
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، لــــــــــⓘلی
(12-03-2020، 15:09)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:05)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:04)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:00)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:53)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دروغ میگه. سپاس منو هنوز نداده

به مدیران رنگی مخصوصا تو اصلا نمیدم تا وقتی رنگ عادیا هم عوض شهBl5

توقعاتتون از یه مدیر خیلی زیاده. ما فوقش بتونیم رای بدیم به تغییر رنگا !!
حالا باز مال تو قابل تحمله یمی بهم پ.خ داده بود میگفت رمز دوستم چیه؟
اگه من رمزشو داشتم که میرفتم پیامهای خصوصی مهسا رو میخوندم :-|

بعله پس مال خودتونو چرا عوض کردین مال نویسنده ها حتی مال بن شده های خط خطی Angry
این چه وعضشهههه
گفتیم شاید چرت بشه. بیشتر اعضا عادین دیگه! فرض کن همه قهوه ای باشن !

بالاخره باید یه رنگی باشه دیگه الانم آبیه دیگه بی رنگ نیست که خیلیم عالی میشد الکی دلیل نیارین Angry Angry Exclamation
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(12-03-2020، 15:09)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بده من با الکل تمیز میکنم Big Grin
حاج صابر تنوع نمیده.....
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(12-03-2020، 15:10)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:06)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:04)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:00)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:58)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو دستیار من میشی من پلیسم و بادیگارد و استاد دفاع شخصی

می خوام برم کیک بوکس برادرم میگه نمیشه اسیب دیدگانش زیاده crying  crying  crying  crying  crying

ولی نمیبرمت مسابقه Dodgy

171717Telegh_59Telegh_59
پ چرا سرتو میکوبی

من نمیزارم برررررررررررررررررررررررررریییییییییییییییییییییییییییییییییییی17171717171717Bl5Bl5Bl5
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(12-03-2020، 15:09)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماره چشات چنده؟
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
چرا من این همه اهنگ از بی تی اس دارم دو ساعته فقط بی تی اس میخونه

(12-03-2020، 15:11)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:10)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی نمیبرمت مسابقه Dodgy

171717Telegh_59Telegh_59
پ چرا سرتو میکوبی

من نمیزارم برررررررررررررررررررررررررریییییییییییییییییییییییییییییییییییی17171717171717Bl5Bl5Bl5

چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
حاج سهند برو صندلی داغ جوابا رو بده....
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(12-03-2020، 15:10)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:09)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:05)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:04)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:00)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به مدیران رنگی مخصوصا تو اصلا نمیدم تا وقتی رنگ عادیا هم عوض شهBl5

توقعاتتون از یه مدیر خیلی زیاده. ما فوقش بتونیم رای بدیم به تغییر رنگا !!
حالا باز مال تو قابل تحمله یمی بهم پ.خ داده بود میگفت رمز دوستم چیه؟
اگه من رمزشو داشتم که میرفتم پیامهای خصوصی مهسا رو میخوندم :-|

بعله پس مال خودتونو چرا عوض کردین مال نویسنده ها حتی مال بن شده های خط خطی Angry
این چه وعضشهههه
گفتیم شاید چرت بشه. بیشتر اعضا عادین دیگه! فرض کن همه قهوه ای باشن !

بالاخره باید یه رنگی باشه دیگه الانم آبیه دیگه بی رنگ نیست که خیلیم عالی میشد الکی دلیل نیارین Angry   Angry  Exclamation
به ناظم بگو. اون هم مخالفه !
من بدبخت شبیه این نیروی های ضد شورشی هستم که توی ورزشگاه ها کتک میزننشون. اخه اون بدبخت چیکار کرده که میزنینشون؟
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ρσєѕɪ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان