امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 1.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[گفتگوی آزاد نسخه ی] (101)

د یه چیزی بگید Dodgy

(31-03-2014، 23:27)shamim 78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2014، 23:18)✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفی هم نیومده بود

نوچ ا:
اصن ببین کار خدا رو من نیومدم هیچ کدومشون هم نیومدن خخخخخخخخخخخخخخ

اه نسخه بزنید دیگ Angry

تست DodgyDodgy

تورو خدا برو بیج بعدی crying

ای بابا 
هووووووووووووووووووووووووووووووووف Angry
[گفتگوی آزاد نسخه ی] (101) 253
آگهی
اوووف!چه روز بدی بود!-___-
خسته شدم باووووووووووووووووو DodgyDodgy
هی:||
ساعت 1 هس!
چه خلوت
 سپاس شده توسط ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥
من رفتم
من برگشتم سلام سلام به موضوع های حدیدم سر بزنید
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
erfan troll ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mahdi0191 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
NICKOLAS ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥

بحرفید Dodgy

(31-03-2014، 23:44)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول تو سربزن

دوستای من جاتون خلیه 
ملی مبی عرفی شمی 
کجایید crying
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ
متولدین امروز
roxan(eshghe Ali)، lover20، roxan(eshghe Ali)♥♥، bahar(eshghe ali)، lover1987، lover15، seviUroom، hamedinia (27)، shikaiat66 (26)، behzad joooooooooon (20)، sanli (20)، niyoosha (17)، ~× like nOboDy ×~ (17)، crazy lady (16)، vida_beliber (16)، hosse@ (16)، مارادونا در زمان حال (11) - 10 پنهان

گفتم در اطلاع باشید
بایـ
شبتون شاه توت به به Tongue
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥
(31-03-2014، 23:44)✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
erfan troll ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mahdi0191 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
NICKOLAS ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥

بحرفید Dodgy

(31-03-2014، 23:44)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول تو سربزن

دوستای من جاتون خلیه 
ملی مبی عرفی شمی 
کجایید crying
برای تو همه دخترونست که
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
دارم سپاس میدم بهت

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان