امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【90】

(17-03-2014، 10:47)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: نع |:
برای شما میکنع؟ {:
ندیدیم ولی شنیدیم|:

گل کردن|:
شــگــفــتــآ |:
چـه بـی ادبن |:
به گل هم رحم نمیکنن |:

(17-03-2014، 10:49)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-03-2014، 10:47)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی به قیصر بگه ولم کنه‎Smile
مگه گرفتت؟0__0

ولش کن|:

گفتم|:
ارع باو |:
ســفــت هم گرفته .. |:
  ول نمیکنع |:
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
آگهی
(17-03-2014، 10:49)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-03-2014، 10:47)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای شما میکنع؟ {:
ندیدیم ولی شنیدیم|:

گل کردن|:
شــگــفــتــآ |:
چـه بـی ادبن |:
به گل هم رحم نمیکنن |:
بالاخره منحرفیت معلوم شد|:

منظورم از گل کردن شکفتن بود|:
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(17-03-2014، 10:48)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-03-2014، 10:44)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-03-2014، 10:42)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرزام با من قهره ،__،
_ _ *

-_-

گفتم ترقه خریدی،ج ندادی >___<

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
219

-_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【90】 26
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، Magical Girl
(17-03-2014، 10:48)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-03-2014، 10:47)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیـــــصـر >_<
ول کــن این مرتیکه معتاد رو >_<
این یه جای دیگع زن دارع >_<
دست به زن هم دارع >_<
ولــــــــــش کن >_<

من خوبم اون بده‎~__~
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، † αƖιєη †
(17-03-2014، 10:42)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمی خوامت آقا ولم کنید‎>____<‎
خدا رو شکر اون یه نمه مغز تو سرش داره که بفهمه به کی دل ببنده و به کی نه!

بت رو داده فک کردی که یک دل نه صد دل میخوادتت؟!

تو دیگه خدای اعتماد به نفسی!

فی الحال که تو باید اونو ول کنی نه اون تورو!

گرفتی؟!
زندگی کوتاه است ؛ تازمانیکه دندان دارید لبخند بزنید !!

سپاس شده توسط ERF@N ، ï Ðöñ'† wåññå Ðïê ، MOHSENEBRAHIMI ، βΑllεяiηΑ♡
(17-03-2014، 10:51)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-03-2014، 10:49)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای شما میکنع؟ {:
ندیدیم ولی شنیدیم|:

گل کردن|:
شــگــفــتــآ |:
چـه بـی ادبن |:
به گل هم رحم نمیکنن |:

تـو به منحرف بودن من شک داشتی؟ 0_0
|:
||||:
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
(17-03-2014، 10:52)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-03-2014، 10:51)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای شما میکنع؟ {:
ندیدیم ولی شنیدیم|:

گل کردن|:
شــگــفــتــآ |:
چـه بـی ادبن |:
به گل هم رحم نمیکنن |:

تـو به منحرف بودن من شک داشتی؟ 0_0
|:
||||:
مهم بروز دادن منحرفیت هست|:
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(17-03-2014، 10:51)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-03-2014، 10:42)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمی خوامت آقا ولم کنید‎>____<‎
خدا رو شکر اون یه نمه مغز تو سرش داره که بفهمه به کی دل ببنده و به کی نه!

بت رو داده فک کردی که یک دل نه صد دل میخوادتت؟!

تو دیگه خدای اعتماد به نفسی!

فی الحال که تو باید اونو ول کنی نه اون تورو!

گرفتی؟!

فی الحال می خوام اذیتش کنم‎
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، † αƖιєη †
(17-03-2014، 10:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-03-2014، 10:48)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیـــــصـر >_<
ول کــن این مرتیکه معتاد رو >_<
این یه جای دیگع زن دارع >_<
دست به زن هم دارع >_<
ولــــــــــش کن >_<

من خوبم اون بده‎~__~
||||||||:
جــلـل خـآلـق |:
ســقــف سورآخ شدع |:

قیـــصر >_<
ایــن یه عـآلمـه اخطار میده به دخترا >_<
محروم میکنه دختراع رو >_<
عید رو کوفتت میکنع  >_<
ولش کن |:
هوممممم |||||:
پس من چرا ندیدمش؟! -______-
0_0
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط ï Ðöñ'† wåññå Ðïê

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان