امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【82】

بچه ها صادق نیومده امروز فلش؟!
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
سلام به همگی
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ
هعی تف تو روت دنیا |:

ایمان نبودی عکسمو گذاشتم خندیدیم {:
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【82】 264
 سپاس شده توسط !~IмДи~! ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، xx_sina_xx
(20-02-2014، 21:56)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 21:55)سلنا65432 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا پ خ اومده برات؟؟؟؟

اره اومد!
اخه هی دکمه ارسالو میزدم هنگ میکرد فک کردم نیومده
Hearti love youگــفـتگـوے آزاد 【82】 264
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
(20-02-2014، 21:59)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها صادق نیومده امروز فلش؟!

|: نع سارا
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【82】 264
 سپاس شده توسط xx_sina_xx
چ خبر ؟
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
(20-02-2014، 21:58)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 21:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هــآیعی احـمـت رفـت^__^

مـن اومـدم^__^

خوش امدی!
نسخه خفن داغونه:/

از عـصـر همین مشکل بود.

مهم نی سر میکنم|:

باز نسخه ی جدید میزنن من جـا میمونم
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(20-02-2014، 21:59)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی تف تو روت دنیا |:

ایمان نبودی عکسمو گذاشتم خندیدیم {:

من کع عکستو دارم ..!!

همون دخمل خوشمله بزارم واسع بچه ها >>>؟؟؟

ایسـآن کلوب خصوصی داری ...

بای
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(20-02-2014، 21:58)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 21:55)سلنا65432 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا پ خ اومده برات؟؟؟؟

چی فرستادی براش؟Confuseds32:

چی؟
گــفـتگـوے آزاد 【82】 264
(20-02-2014، 21:59)سلنا65432 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 21:56)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا پ خ اومده برات؟؟؟؟

اره اومد!
اخه هی دکمه ارسالو میزدم هنگ میکرد فک کردم نیومده

ن صحیح و سالم رسید
 سپاس شده توسط xx_sina_xx

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان