امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈

نماز روضه ها قبول درگاه حق
 سپاس شده توسط Mohlek ، моои ، ᴀʀмɪss ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shghyegh
آگهی
(14-04-2021، 10:45)Arefe 6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 10:43)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم والا
با اشاره به شانس خرابی که طی چند مرحله ازت دیدم گمون نکنم نیومدن اطلاعیه چیز عجیبی باشه...
بله کاملا صحیح-_-Telegh_01
تو درس و مخش نداری ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط ᴀʀмɪss ، shghyegh
اناااااا اللهههههههههه
انااااا الیهه راااجعووون
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط shghyegh
(14-04-2021، 10:47)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 10:45)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عب نداره توام حرص بده #_#
نه ولش حوصله مظلوم نماییاتو ندارم  Telegh_01

من مظلوم نمایی نمیکنم من واقعا مظلوم واقع شدم Sleepy Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Mohlek
(14-04-2021، 10:50)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اناااااا اللهههههههههه
انااااا الیهه راااجعووون

وای کی مرد؟
Nashenas(:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(14-04-2021، 10:48)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 10:45)Arefe 6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله کاملا صحیح-_-Telegh_01
تو درس و مخش نداری ؟
چرا دارم. میخوای واسم بنویسی(=
خیلی بیکاری فک کنم از صب تا شب اینجایی درسم نداری
ناشناس
 سپاس شده توسط Mohlek
(14-04-2021، 10:50)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 10:47)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه ولش حوصله مظلوم نماییاتو ندارم  Telegh_01

من مظلوم نمایی نمیکنم من واقعا مظلوم واقع شدم Sleepy  Big Grin
کپی بارانی اصن
دوستای خوبی واس هم میشین Telegh_01

(14-04-2021، 10:51)Arefe 6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 10:48)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو درس و مخش نداری ؟
چرا دارم. میخوای واسم بنویسی(=
خیلی بیکاری فک کنم از صب تا شب اینجایی درسم نداری
من همین الان امتحان دارم گشادیم میشه بنویسم بعد تو میخوای بدی ب من ؟ xD
اتفاقا بیشتر از همتون درس دارم منتهی تایم عازادمو کلن میام اینجا
ناشناس
 سپاس شده توسط shghyegh ، ᴀʀмɪss
(14-04-2021، 10:51)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 10:50)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مظلوم نمایی نمیکنم من واقعا مظلوم واقع شدم Sleepy  Big Grin
کپی بارانی اصن
دوستای خوبی واس هم میشین  Telegh_01

هستیم Big Grin
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Mohlek
(14-04-2021، 10:50)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 10:50)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اناااااا اللهههههههههه
انااااا الیهه راااجعووون

وای کی مرد؟
آمااار میاد
آمااار میاد چین کیشووو مفت دااادن!
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط моои ، shghyegh
(14-04-2021، 10:53)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 10:50)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای کی مرد؟
آمااار میاد
آمااار میاد چین کیشووو مفت دااادن!

هییییی :/
فک نکنم دیگع به ما پسش بدن:/
عاخه کیش ب این باحالی رو چرا باید بدیم دست غریبه ها:/
Nashenas(:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shghyegh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان