امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17

(05-11-2014، 21:46)negar khunom نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها بای دوستان من برم به به بخورم بیام Big Grin

منم برم اه اه بخورم بیام 
بدرود همگی تا فردا صب
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 31
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط | NEON DEMON | ، Son of anarchy
آگهی
(05-11-2014، 21:45)→DOKHI← نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شيوا ى سوال

جانم بفرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Son of anarchy
(05-11-2014، 21:46)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:44)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=190346

به تیترمم سپاس بدیدی : ) خواهش

حذف میشی پسرم bathtime

نباید تبلیغ کنم._.؟؟؟؟؟؟؟؟
من تبلیغ پست رو کردم لینک خودمو نزاشتم ک :|

سپاس شده توسط Son of anarchy
(05-11-2014، 21:42)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:39)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:38)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
شیوا راهی نی زودتر از محرومیت در آد ؟ :|
دوهفته bathtime

خیلی خب ! /:

بعد از این دو هفته چیکار کنم ؟ :|

رمز و خودِ صابر عوض میکْنه ؟

نه دیگه از ایمیلت باید بگیری
میشه صابر عوض کنه ؟ :|

منایمیلُ الکی زدم :|

یه راه دیه هم هسا .. من یه ایمیلی به صابر میگم ... بعد صابر اون ایمیلو وارد کنه بعد رمزم بره تو اون ایمیل :||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(05-11-2014، 21:46)فاطی 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:43)вℓacк gιяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـــــای ...
بدرود کفتـــر باز
بی شعور ... 

اگه بری سرتو میذارم لای گیــــوتین 
ریز میبینمت .-.
(-_-*)

(loVe)
علی 1 پ.خ رو چک کن :|
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 31

نظر سنجی :|
بگید کدوم. :>>>
1.AA
2.AA
3.AA
4.AA
5.AA 
6.AA
7.AA
 سپاس شده توسط мoвιɴα т ، Brooklyn Baby ، ◄Iяαи► ، | NEON DEMON | ، Son of anarchy
(05-11-2014، 21:48)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 21:45)→DOKHI← نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شيوا ى سوال

جانم بفرمایید

فحش بديم اشكال داره؟؟!!بگووو نه خخخخخSmile
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 31
سلآم .__________.
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 31
 سپاس شده توسط hanie directioner ، Son of anarchy
پوفف .. من و ببین .. من برای پیدا کردن یِ کلمه انگیلیسی اومدم تو نت ببین به کجا ها کشید .. من برم دیه بای بای !

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان