امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 136 ஜ۩۩ஜ

(04-06-2014، 22:34)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:33)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوووووووو رها کجاش همجنس بازه؟؟!!!! :0
به منچه بسیجیا میگن! تو سایتای خبری ایران مینویسه .___.

اونا ک کارشونه اونا منی را هم ک نمی شناسن واسم از این شایعه ها می سازن
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط ERF@N ، Dead Silence
آگهی
(04-06-2014، 22:35)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:30)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:27)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:26)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم هندی عرفان و ملی :/  :

عرفان عاشقه ملیتا میشود ولی ملی محل س به اون نمیگذارد :|

کمی بعد ملی از عرفان طلاق مییگرید ولی آنها هنوز عاشق همند :/ ..

با اینکه همدیگر را دوست میدارند ولی جدا شدند ...

کمی بعد عرفان یک زنه دیر میگیرد به واسطه ی قهرمان داستان "مــــــــــرضیـــــــــه" !

اندکی بعد کارهایه +18

THE END :|
کانالو عوض کن! فارسی وان به دردت نمیخوره!

میزنم من و تو ._. :|||||

کع رهای هم جنس باز رو ببینی؟ .___.

(04-06-2014، 22:30)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:27)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:23)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من باور نمیکنم-_-

نمیدونی چ سعادتی داری ک عرفان بت نظر داشته باشه :|||||||
والا هرروز یه پسر ازم خوشش میاد
مخ زن شدم جدیدا
ولی عرفان اصن
نوچ نوچ نوچ
عرفان بگو به من نظر نداری
زود تند سریع-_-

ندارمggre
به رها توهیین نکن -_-

اره میبینم ._.

مشکلی هَ ؟ ._. -_- :||
تو دیگه دختر من نیستی!
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ஐற£ℒἶ†дஐ
(04-06-2014، 22:34)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضی >_<
من مرغم؟!
>_<

خاک تو سرت نسی :|

اگ مرغ بشی بدبختی :|

من جوجم ._.
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، ERF@N
(04-06-2014، 22:34)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:33)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایتای خبری ایران راجبه شاهینم از این چرتو پرتا نوشته بودن! >_<
تو باید باور کنی؟؟؟!!!! >_<
 سپاس شده توسط ERF@N ، Dead Silence
اووووووووووف چ بادیه 
اونورا خبری نیست Confused
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 136 ஜ۩۩ஜ 34
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، ERF@N ، Dead Silence
(04-06-2014، 22:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو ای تنها تر از تنها به دنبال تو می گردم

ملکا ذکر تو گو یم که تو پاکی و خدایی
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط ERF@N ، Dead Silence ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥
(04-06-2014، 22:36)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:35)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:30)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:27)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانالو عوض کن! فارسی وان به دردت نمیخوره!

میزنم من و تو ._. :|||||

کع رهای هم جنس باز رو ببینی؟ .___.

(04-06-2014، 22:30)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:27)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونی چ سعادتی داری ک عرفان بت نظر داشته باشه :|||||||
والا هرروز یه پسر ازم خوشش میاد
مخ زن شدم جدیدا
ولی عرفان اصن
نوچ نوچ نوچ
عرفان بگو به من نظر نداری
زود تند سریع-_-

ندارمggre
به رها توهیین نکن -_-

اره میبینم ._.

مشکلی هَ ؟ ._. -_- :||
تو دیگه دختر من نیستی!

چرا ؟ cry girlcry girl

باز 4 تا آدم حسابی دیدی جو گرفتت =|antisirk
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، ERF@N
:|
تو روحتون!
 سپاس شده توسط ERF@N
(04-06-2014، 22:38)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 22:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادم آید که شبی با هم از آن کوچه گذشتیم

(04-06-2014، 22:37)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایتای خبری ایران راجبه شاهینم از این چرتو پرتا نوشته بودن! >_<
تو باید باور کنی؟؟؟!!!! >_<

مگه تو باور نمی کنی O_O خاک تو سرت .__.
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، ஐற£ℒἶ†дஐ
(04-06-2014، 22:38)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نروم جز ب همان ره ک توام راهنمایی :/
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان