امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴

(28-05-2020، 13:58)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 13:50)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 13:43)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 13:41)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 13:38)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبوله D:
ساعتشو شما تعيين ميكني؟

خودت بگو 
من چک کنم فری بودم اوکی میکنیم (:

11 خوبه؟

۱۰ جایی ام ۱۲ میام 

پس منم ١٢ ميام (:
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ
آگهی
(28-05-2020، 14:09)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 13:58)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 13:50)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 13:43)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 13:41)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساعتشو شما تعيين ميكني؟

خودت بگو 
من چک کنم فری بودم اوکی میکنیم (:

11 خوبه؟

۱۰ جایی ام ۱۲ میام 

پس منم ١٢ ميام (:

رواله fishing
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ 36
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
@'mentol*vkook'

٣ شدم |:
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
(28-05-2020، 14:12)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@'mentol*vkook'

٣ شدم |:

توی تست؟
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(28-05-2020، 14:12)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@'mentol*vkook'

٣ شدم |:

پروفت سامویده ؟ 
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ 36
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
سلام دوستان.
من وارد انجمن فضانوردان ناسا شدم.
هورااااااااااااااااااا.
روسی بلد نیستم._.
Everything is Temporary(:
(28-05-2020، 14:13)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@'mentol*vkook'

٣ شدم |:

توی تست؟

بعله...

(28-05-2020، 14:13)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@'mentol*vkook'

٣ شدم |:

پروفت سامویده ؟ 

بعله D:

(28-05-2020، 14:14)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان.
من وارد انجمن فضانوردان ناسا شدم.
هورااااااااااااااااااا.
روسی بلد نیستم._.

من بهت ياد ميدم v:
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، ρυяρℓє_ѕку ، sober ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
Reine@
من س تا امتیاز بیشتر از ت گرفتما
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
امتحانارو میگن میخوان کنسل کنن ._.
س چهار تا مدرسه هم کنسل کردن ._.
بجز نهاییا
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، sober
(28-05-2020، 14:18)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Reine@
من س تا امتیاز بیشتر از ت گرفتما

باش تو خوبي |:
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان