امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2

(07-11-2014، 13:31)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 13:30)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 13:28)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._____.
اواتارت خیلی قشنگه

(=

یاده بچگیام افتادم
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
 سپاس شده توسط Mohammad 77
آگهی
عجب ._.
چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2 37
 سپاس شده توسط First Star ، ~KiAηA~ ، tyjtfhdhr ، Brooklyn Baby ، Mohammad 77
من =|

***!
 سپاس شده توسط First Star ، ~KiAηA~ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby
(07-11-2014، 13:31)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 13:28)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسان تازه یادم اومد تو همون نی نی شیطونه هستی .__-

:|

(07-11-2014، 13:29)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3  :|

4 :|

(07-11-2014، 13:30)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا با هم مرور خاطره کنیم ._.

یادتِ دعوا کردیمـ ؟ :|

وحتی بـِم گُفدی ازم بدت میاد ._. ؟
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Mohammad 77
(07-11-2014، 13:31)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 13:30)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 13:28)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._____.
اواتارت خیلی قشنگه

(=

میخوام اواتارتو/:
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Mohammad 77
(07-11-2014، 13:31)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 13:30)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مال تو هم واقعا چرت بود -_-

خیلی چرت -_-

سر یه احوال پرسی ساده شدی bff رکسانا :|

نصفش عشقم عشقم بود به این دخترای تو لیستت -_- :S

مالِ رکسانا رو نمیذاشتم بمونه :v

بعضیاش خیلی مورد داشت ._.

نه فقد مرضی بود :|||

من سر بزنگاه میومدم :V

از عشق آتشینش به بعضیا میگفت :|

:S

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط First Star
مَـمد عکس آواتارت کیه :| ؟
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، tyjtfhdhr ، Mohammad 77 ، CTG
(07-11-2014، 13:32)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 13:30)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میختراعcry girl
چته عشخم ._. ؟
حوصلم پرپر شد p336
چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2 37
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL
(07-11-2014، 13:33)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وحتی بـِم گُفدی ازم بدت میاد ._. ؟

بهت کیی گُفتم بدم میاد ؟ :|

من دُختر خوبی بودم ._.

الانش هم هستم ._.
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2 37
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL ، Mohammad 77
(07-11-2014، 13:29)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 13:28)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: کی میآد مُرور خآطِره ؟

مَسخره نکُنید خُ حوصلمـ سر رفته ! :/

ی گُفتگو انتخاب کُنید ":||||

میخوامـ فآل بگیرمـ براتون :|

(07-11-2014، 13:28)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرور خاطره هه :|
مرور خاطره هاع :|

(07-11-2014، 13:31)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسان تازه یادم اومد تو همون نی نی شیطونه هستی .__-

میدونی چیه اخه من فکر میکردم من قدیمی رتین کاربرم با دیدن تاریخ عضویتت دیدم تو هم تو همون سال اومدی تو سایت بعده کمی فکر فهمیدم اره من هنوز قدیمی ترین کاربرم که اسمت نی نی شیطونه بود همش میخواستم ازت دور بمونم چ میدونم چرا :| بعد تو اون چترومه مسخرت دیدمت گفتی نی نی شیطونم گفتم نی نی شیطونه کیه گفت ساکت |: 
lol
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان