امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفـتـگوی آزاد [206]

نقل قول: دور زدن جریمه :/

اکانت اصلیش چرا محروم شده؟
 سپاس شده توسط Mason
آگهی
(19-09-2014، 19:53)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: دور زدن جریمه :/

اکانت اصلیش چرا محروم شده؟

فک کنم تبلیغ ..

هی رضا .. ب پست اصلی سپاس ندادی !

ایسان تو هم ندادی >_<!
 سپاس شده توسط Navisa. ، Ƒαкє ѕмιƖє
سحر من چن ماه پیش ه.ک شدم حالا این یارو که هکم کرده هر غلطی دلش میخواد با اکانت من میکنه من چن روز نبودم بعد که اومدم دیدم اکانتم پر شده از پ.خ های تبلیغ بعد از شیوا محرومم کرد

خانوم سام وان من این اکانتا رو فقط واسه یاسمین درس میکنم که ارتباطمون قطع نشه پس خواهشا بن نکن
 سپاس شده توسط Navisa.
(19-09-2014، 19:56)-_____- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانوم سام وان من این اکانتا رو فقط واسه یاسمین درس میکنم که ارتباطمون قطع نشه پس خواهشا بن نکن

محرومی و نباید باشی :|
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs
رزی فرید به نسخه ات سپاس داده (F A R I D) @_@

منم میخوام -__-
 سپاس شده توسط Mason
یاغی هم از این چیزا زیاد میگفتkaffe2

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Mason
نقل قول: سحر من چن ماه پیش ه.ک شدم حالا این یارو که هکم کرده هر غلطی دلش میخواد با اکانت من میکنه من چن روز نبودم بعد که اومدم دیدم اکانتم پر شده از پ.خ های تبلیغ بعد از شیوا محرومم کرد

فک نمیکنم ه.ک شده باشی..

رمزتو به کیا داده بودی؟
(19-09-2014، 19:57)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2014، 19:56)-_____- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محرومی و نباید باشی :|
من تبلیغ نکردم کسی که هکم کرده گ*ه اضافی خورده
نقل قول: هی رضا .. ب پست اصلی سپاس ندادی !
امروز زیاد سپاس دادم kaffe2

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Mason
(19-09-2014، 19:58)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: سحر من چن ماه پیش ه.ک شدم حالا این یارو که هکم کرده هر غلطی دلش میخواد با اکانت من میکنه من چن روز نبودم بعد که اومدم دیدم اکانتم پر شده از پ.خ های تبلیغ بعد از شیوا محرومم کرد

رمزتو به کیا داده بودی؟ :|
هیشکی
 سپاس شده توسط Navisa.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان