امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(20-01-2014، 17:04)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 17:02)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 17:00)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 16:57)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 16:55)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلایننوهی گللللللللللللم شطوری؟grou
سلام..
بغلم نکن!! :|
خوشم نمیاد!! :|

|: قبلش نوشته بودی که این بغل صاحب داره که بعد ویرایش کردی!! |: دلیل اینکارت چیه؟ -___-

انقد این مردک دل رحمه ..
خودش زن داره،ترسید من حسودیم شه .. الــهی.. الهـی! -_-
قربونت برم...منظورم از این که پاکش کردم اینه که قراره صاحب دار شه!! Big Grin
( تو باشی به من تیکه نندازی!! :| )

در ضمن .. :|
من یک شی ء نیستم که بخواید منو "بگیرید" :||||||
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Alijah-1994 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
آگهی
(20-01-2014، 17:07)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 17:05)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 17:00)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 16:58)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با این مردک هیچوخ دوس نمیشم ..
اگه من آخر اینو نگرفتمش صادق نیستم..!
Big Grin

:|||||||||||||||||||||||||||||
احمدرضا میگم زیر سرش بلند شده نگو نه!-_________-
همین زیر سرمو دوس دارم!!
برو گم شو احمد!! :|

اینجوریه ! Big Grin

یه حدیث !

ک...... لغ بعضیا پیش بسوی بعدیآ ! Big Grin ↩ تارا Big Grin
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 380
 سپاس شده توسط sjmmc ، Alijah-1994
منظورم از گرفتن این بود که فرار میکنی باید بگیرمت!! Big Grin
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط Alijah-1994 ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(20-01-2014، 17:07)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 17:05)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 17:00)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 16:58)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با این مردک هیچوخ دوس نمیشم ..
اگه من آخر اینو نگرفتمش صادق نیستم..!
Big Grin

:|||||||||||||||||||||||||||||
احمدرضا میگم زیر سرش بلند شده نگو نه!-_________-
همین زیر سرمو دوس دارم!!
برو گم شو احمد!! :|

احمـــــــــد .. زنت داره میره خونه باباش .. بیا نذا بره! Big Grin
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط sjmmc ، Alijah-1994 ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
شـــیت >__<
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Alijah-1994 ، Mïņ̃†êR
(20-01-2014، 17:09)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احمـــــــــد .. زنت داره میره خونه باباش .. بیا نذا بره! Big Grin
قربون خندت...HeartBig Grin
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Alijah-1994
(20-01-2014، 17:09)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم از گرفتن این بود که فرار میکنی باید بگیرمت!! Big Grin

زبون دای اندازه قدت ||:
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط sjmmc ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Alijah-1994
(20-01-2014، 17:07)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 17:06)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملت همه پنهان شدن؟bathtime

ببخشید اجآزه نگرفتن ! Big Grin Big Grin Big Grin

هعی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Alijah-1994
سلامBig Grin
فاطمه نیومدش احیانا اینجا ؟
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Alijah-1994
(20-01-2014، 17:11)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شـــیت >__<

im agree
Channel
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، T A R A ، Alijah-1994

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان