نظرسنجی: نظرتون درباره ی این پست چیه ؟
عالی
خوب
نسبتا معمولی
زیاد خوشم نیومد
من خوشم نیومد
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^_^--->کلـــبهــ یـ خاطراتـــــ<---^_^(سری 1 )

(15-09-2015، 13:24)mahya . m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بار سره امتحان زبان یکی از گرامرا یادم رفته بود که با اهنگه سلنا تونستم جوابش بدم

خخخخخخخخ

ای ول به سلنا پَ

(15-09-2015، 13:21)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:19)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:18)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:16)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:15)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اها بعله.......تچكر كن Big Grin
از من تچكر نيكني؟

باوشه

از تو هم تچکر می شود

Undecided همين؟
من گل ميخوام

واییییییییی

-_-

بیخیال دیگه
ميگم من گل ميخوااااااااااااااااااام Angry
گريه ميكنما

می زنمتا
پاسخ
آگهی
یه بار سره امتحان زبان یکی از گرامرا یادم رفته بود که با اهنگه سلنا تونستم جوابش بدم
فقطم نیم نمره داشت Dodgy

فقطم نیم نمره داشت Dodgy
[center][/center]

فقطم نیم نمره داشت Dodgy
[center][/center]

فقطم نیم نمره داشت Dodgy
[center][/center]

فقطم نیم نمره داشت Dodgy
[center][/center]

فقطم نیم نمره داشت Dodgy
[center][/center]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^_^--->کلـــبهــ یـ خاطراتـــــ<---^_^(سری 1 ) 4
...Never mind

پاسخ
چ علاقه اي داري ب زدن من Angry
ميگم گل ميخوام توام زود برام ي گل بفرس 3ztz
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(15-09-2015، 13:27)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

د می زنمتاااااااااااااااا
پاسخ
(15-09-2015، 13:29)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:27)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ميميري برام ي گل بفرستي؟
Angry
اصن نميخوام.
پاسخ
(15-09-2015، 13:31)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:29)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:27)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ميميري برام ي گل بفرستي؟
Angry
اصن نميخوام.

حالا شد

آورین آورین
پاسخ
من گل ميخوام :rum:
پاسخ
fs10
بیاااااااااااااااا

(15-09-2015، 13:34)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گل ميخوام :rum:

دیووووووووووووووووونم کردی
پاسخ
(15-09-2015، 13:36)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

fs10
بیاااااااااااااااا

واااااااااااااي مرسي
از اول ميفرستادي چقد خوب ميشد
4xv

خوب كاري كردم
پاسخ
(15-09-2015، 13:39)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:36)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

fs10
بیاااااااااااااااا

واااااااااااااي مرسي
از اول ميفرستادي چقد خوب ميشد
4xv

خوب كاري كردم

پسش میگیرما -_-

به جون خودم اشتباه کردم پست گذاشتم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان