امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معجزه ای از امام حسین علیه السلام در روز عاشورا

سلام امام حسینBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
االهی تو بمیری من بمونم            
                                سرقبرت بیام روضه بخونم
االهی سرخک و عریون بگیری     
                                 تب مالت و فشارخون بگیری
ااگر بردی از اینهاجان سالم         
                                  الهی درد بی درمون بگیری
اای دوست ای دوست             
                                   به جهنم که مرا دوست نداری
ااز بهرتوهرگز نکنم گریه وزاری   
                                   اگر روزی بجز من یاربگیری
االهی تب کنی فرداش بمیری       
                                     الهی تب کنی فرداش بمیری245
[img]file:///G:/Untitled-1.jpg[/img]
آگهی
برای برداشت های اشتباهت متاسفم.
تو یه آیه از قرآن خدا میگه ما به چشم ها و گوش های بعضی از مردمان مهر زدیم تا حقیقت رو نفهمند.چون اون ها هیچوقت نمیخوان حقیقت رو درک کنند...
معجزه ای از امام حسین علیه السلام در روز عاشورا 4
 سپاس شده توسط s.amiri
crying
اب و اتش دو زیبایی که همیشه درحال جنگ میباشند
منبعت چیه؟
 سپاس شده توسط یامور ، s.amiri ، ابراهم
مرسیBig Grin
نقل قول: HeartAngel
هیچ وقت با عشق کسی بازی نکنین
 سپاس شده توسط s.amiri
یا امام حسین(ع)
7
 سپاس شده توسط s.amiri
(22-11-2013، 11:29)سایه2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبعت چیه؟

اگه برا این معجزه میخوای سایت منتظران المهدی(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://deleshaidaei.persianblog.ir/post/94/ )
برا معجزات حضرت فاطمه کتاب به همین نام نویسندش احمد متوسل هستش انتشارات دارالفکرSmileSmile

(22-11-2013، 12:42){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-11-2013، 10:59)M.Bibal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای برداشت های اشتباهت متاسفم.
تو یه آیه از قرآن خدا میگه ما به چشم ها و گوش های بعضی از مردمان مهر زدیم تا حقیقت رو نفهمند.چون اون ها هیچوقت نمیخوان حقیقت رو درک کنند...
تو اصلا حتي يك دونه از اون ايه هارو هم نخوندي كه داري نطق ميكني.دخترخانوم اگه يك نفر چشم و گوشش رو بسته باشه تويي كه اصلااين چيزهايي كه ميگم تو مخت فرو نميره منم تو همين مملكتي كه داري زندگي ميكني بزرگ شدم منم تو همين مملكت اسلام روبهم اموختن پس خواهشا نگو كه چشم و گوشت رو بستي كه بالا ميارم
پس جلو دهنت پاکت بگیر نریزه روت که خودتو به گند میکشی من از آدمی که به اعتقادات دیگران توهین میکنه متنفرم نگاه به حرفات بکن تو با این کارات فرهنگ و ادبتو نشون میدی آقا برداشت من اشتباه یا تو انقد معجزه ی علمی از قرآن در همین دوران داریم نمونش جای شق القمر در ماه خودت بگو قرآن 1400سال پیش کی رو ماه بود که خبر داشته باشه ماه چاله یا دره و کوه از این جور چیزا داره؟؟؟؟؟؟؟

(21-11-2013، 14:55){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-11-2013، 14:32)M.Bibal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-11-2013، 11:56){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-11-2013، 9:54)M.Bibal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-11-2013، 1:14){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يادم نمياد كه توهين يا حتي از كلمات ركيك استفاده كرده باشم و اين كه امام حسينتون امام من نيست و منم مجبور نيستم كه بگم كه اينجوري خطابش كنم
نه اصلا من كي فتم شخص عادي اي بوده؟اون شاهه مردا و زناي مسلمونه هرچند كه من بهش اعتقاد ندارم و ميگم يك فرده عادي بوده.بله چرا كه نه يكي از حماسي ترين داستاناي كشته شدن رو همين داستان داره
و من هيچي نگفتم عزيزم جز اين كه اين داستاني ك توي صفحه ي اول نوشته غلطه و اشتباهه نه واقعا اين داستاني كه توي اين تاپيك نوشته درسته؟به اين داستان چرتي كه اين خانوم از خودش ساخته ايمان داري؟
ببینید ما اگه حتی یه نفرو قبول نداشته باشیم باید با احترام راجع بهش صحبت کنیم.شما به خاطر احترام گذاشتن به مسلمون ها هم که شده باید از لفظ امام استفاده کنید چون ایشون برای ما خیلی ارزش دارن.
و یه چیز دیگه همین که میگین:  (حسين اگه ميتونست همچين كاري بكنه ميرفت واسه بچه هاش اب بياره اخه چرا انقدر اين چرت و پرتارو باور ميكنيد؟) به نظر من این حرف یه جور توهینه.چون شما دارین کل واقعه عاشورا و امام حسین ما رو زیر سوال میبرید.
اینکه آب برای بچه هاشون نیاوردن و اینکه میدونستن تو این راه کشته میشن و باز هم عقب نکشیدن یه سری دلایلی داره که حتی اگه گفت هبشه هم کسی که قبول نداره باز هم قبولشون نمیکنه.
ولی خوب درسته حق با شماست توهین به اون معنا که فحش و ... بدین نکردین من اشتباه گفتم معذرت...
من از صحیح بودن این داستان خبر ندارم...اما تو اینکه امام حسین صدای ما رو میشنوه و به امر خدا معجزاتی داره شک ندارم.
نه اصلا هم اين طوري نيست.براي مثال من از اوباما پيروي ميكنم و به اوباما ميگم امام اوباما ولي تو نه تنها با اسمه خالي صداش ميكني حتي گاهي اوقات هم بهش فهش ميدي.خب احترام كجا رفت؟Undecided
خب ببين يك سوال ازت دارم:فرض كن به جاي حسين تو فرمانده ي لشگر بودي و ميگيم مثلا ميتونستي معجزه كني و و دشمنان هم تورو و لشگرتو محاصره كردند و از تشنگي دارين هلاك ميشيد و 10تابچه هم داري كه خيلي دوسشون داري و اينا هم همش ازت تقاضاي اب ميكنن و همينطور زنان و مردان و تو خب دلت ميسوزه و ميدوني كه برادرت ممكنه بميره ولي بازم برادرت رو كه قويترين فرده سپاهه رو ميفرستي تا اب بياره و در اين راه برادرت كشته ميشه و تو هم ميري طفل شيرخوارت رو روبه روي سپاهيان دشمن ميگيري و ميگي حداقل به اين يكم اب بدين و اينم ميگيرن ميكشن و تا اينجا برادرت و يكي از بچه هات به خاطره كمبود اب ميميرن و حالا ادامه ي داستان كه اين خانوم ساناز اميري نوشته:يك سلطان تو هند ميوفته زمين و يك شيرم ميخواد بكشتش و از امام حسين درخواست كمك ميكنه.خب حالا بازم فرض ميكنيم كه تو امام حسيني و وقتي كه اين درخواست كمك ميكنه ظرف چند مين سري ميري پيشش و نجاتش ميدي خب حالا اينجا برام 3 تا سوال پيش مياد:
1.چجوري فاصله اي كه ممكنه حتي ب سال بكشه رو چند دقيقه اي طي ميكنه؟
2.چجوري مردي كه قادره كه با سرعت فرا نور حركت بكنه و ظرف چند سانيه گالن گالن اب بياره برادرش و بچش رو فدا ميكنه؟تو فرض كن به جاي حسين بودي ايا اگه همچين قدرتي رو داشتي بچت و داداشت رو فدا ميكردي؟منطقيه به نظرت؟
3.و مگه به هند اسلام رسيده بوده كه اين از امام حسين كمك ميخواد و تازه جهت مدينه رو هم ميدونه؟
من نميگم كه داستان حسين و تشنگيش غلطه ولي ميگم تنها زننده ي تاپيك يك داستان من دراوردي ساخته
اولا که آقای  اوباما تو هیچ دینی امام نیست.ولی من بهش بی احترامی نمیکنم.اما آقای اوباما کسیه که به خیلی ها ظلم کرده.ولی امام حسین تا حالا به هیچکس ظلم نکرده!!
امام حسین برادرش رو فرستاد تا به همه نشون بده سپاه دشمن که به اسم اسلام دارن باهاش میجنگن بویی از انسانیت نبردن و حتی کسی رو که برای جنگ جلو نیومده میکشن.بچه شیرخوارشو بالا گرفت تا به همه نشون بده سپاه دشمن اینقدر بی رحمه که حتی به یه بچه 6 ماهه هم آب نمیده.و نشون بده کسایی که به اسم اسلام دارن با نوه پیامبر میجنگن هیچ بویی از مسلمونی و انسانیت نبردن.واسه این این کارو کرد که همه بفهمن اسلام چیزی نیست که دشمناشون دارن نشون میدن.حقیقت اسلام فقط نمازو روزه و حجاب نیست.امام حسین روز عاشورا معجزه نکرد ولی شهادتش باعث شد همه بفهمن اسلام واقعی چیه.اگه واقعا دشمناشون مسلمون بودن موقع نماز ظهر به لشگر امام حسین حمله نمیکردن.امام حسین قیام کرد و جنگید و کلی از بهترین یاراشو از دست داد برای اینکه حقیقت اسلامو بفهمونه.چون به جز این راه دیگه ای برای نشون دادن اسلام واقعی وجود نداشت.
بعدشم اینکه گفتم من راجع به صحت این داستان چیزی نمیدونم.وقتی هم راجع بهش با چند نفر صحبت کردم نظرشون این بود که داستان معتبری نیست.
نظری هم که برای این تاپیک دادم صرفا برای خود اما حسین بود نه این داستان...
چرا بعضي از امريكايي ها به عنوان رهبرشون دوسش دارند و ... كي گفته امامتون به كسي ظلم نكرده؟پدره مهترمشون يهودياي يك مطقه رو قتل عام كرد چون نميخواست هيچ كافري باقي بمونه
الان من حقيقتا موندم حرف تو چيه؟خب خودتم قبول داري كه اين داستان معتبري نيست پس چرا همش سفسطه ميكني؟

آقای محترم من نه نوسنده ی خوبی ام نه مث شما توهم میزنم من دروغگو نیستم درضمن شمایی که در بحثای ما همیشه میگفتی مثال نزن دلیل علمی بیار پ چرا خودت الان اینجا مثال از این جور چیزا زدی تو اگه این حرفا رو قبول نداری خواهشا به بخش انجمن مذهبی نیا انقد تیپ دکتر میدونه رو به خودت نگیر که اصلا بهت نمیادAngry
Heart من عاشق abolfazl6173 ام Heart
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، abolfazl6173
آیدین یک بار دیگه بحثای پاروسو اسکی کنی بیاری اینجا یا ادامه بدی بن میشی این یک تذکر بود با بچه ها درگیر نشو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط s.amiri
آقا آیدین میخواستم بگم که چرا برداشتتون از آیاتی که آوردین غلطه.
اول اینکه شما فقط یه آیه رو از سوره های مختلف مثال زدین.
تو قرآن همیشه باید یه سوره رو کامل بخونی.نمیتونی با یه آیه تفسیرش کنی و بگی آره قرآن فلان چیزو گفته.
بذار یه مثال بگم.
مثلا تو یکی از سوره های قرآن داریم که خدا اول گفته شما مردان میتونید بیش از یک زن اختیار کنید.و تو آیه بعد میگه به شرطی که بتونید بینشون عدالت رو برقرار کنید.و آیه بعد میگه و چون شما نمیتونید عدالت رو برقرار کنید پس بهتره این کار رو انجام ندید.
این آیاتی که مثال زدی ممکنه قبل و بعدش حرفایی زده شده باشه که کلا تفسیر آیه رو عوض کنه.
دوم اینکه تفسیری که ازش استفاده کبردی ممکنه یه تفسیر غلط باشه.هر کسی به یه نحوی قرآن رو برای خودش تفسیر میکنه.این دلیل نمیشه که ما بگیم قرآن واقعا اینو گفته.
و دلیل بعد اینکه تو هیچ کجای تاریخ پیامبر (ص) و ائمه هیچ جنگی رو آغاز نکردن و قبل از شروع همه جنگ ها تمام سعیشونو کردن تا جنگ صورت نگیره و به نحو دیگه ای صلح رو برقرار کنن.هیچ جا ندیدیم که پیامبر یا ائمه به جایی لشگر بکشن و بی رحمانه همه رو بکشن.همه جا اول از در صلح وارد شدن و وقتی جواب نداده راه دیگه رو انتخاب کردن.
 سپاس شده توسط s.amiri
HeartیاحسینHeart
پاشوبیاکمی بغلم کن
ببوس.تاباورکنم حضورتواین دفعه خواب نیست.
مراببوس...تاهمه ی شهرپرشود
این اتفاق هرچه که باشدسراب نیست
دنیاسرجدایی ماشرط بسته اند
امادعای شوم کسی مستجاب نیست!!!
 سپاس شده توسط s.amiri

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Science بیست سخن از امام رضا (ع)
  نظر امام علی راجع به عمر ابن خطاب
  بیست سخن از امام حسن (ع)
  بیست سخن از امام صادق (ع)
Star بیست سخن از امام حسین (ع)
Star2 بیست سخن از امام علی (ع)
  زیباترین جذابترین خطبہ کہ شنیدم (نقد خلافت بعد رحلت پیامبر از زبان امام علی)
  معجزه یعنی این ...
  عاشورا و تاسوعا چیست؟
  مناجات با امام زمان (عج)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان