امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈

(14-04-2021، 17:34)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 17:32)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا خدا بچم
برو کلی آب بخورررررررر بی اجازه من چی خوردی تووووو
الان احساس میکنم حالم خوب شده
آه نه نگران نباش روی بسته رو خوندم
نوشته...
نوشته که...
آها فهمیدم سیانوره...
به به چقدر موثر بود.
به مامانت گفتی؟ازش بپرس ببین اخه
براچی میخوری اخه ممکنه معده درد بگیری-ـ-
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
آگهی
(14-04-2021، 17:37)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 17:34)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان احساس میکنم حالم خوب شده
آه نه نگران نباش روی بسته رو خوندم
نوشته...
نوشته که...
آها فهمیدم سیانوره...
به به چقدر موثر بود.
نه بابا شوخی کردم ممکن نیست سیانور باشه
ولی حالم یه جوریه
سردرد بند اومده ولی الان دستام و دلم درد میکنه):
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Emmɑ ، Волшебник
(14-04-2021، 17:37)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 17:35)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا به خدا **** تو **** یک یکشون :|

اخه *** نمیدونه که ما داریم اینجا حرص میخوریم...اون یارو *************** .-. ****** نمیدونه هرشب چه غلطایی نمیکنن ملت؟
دیقا
این یارو *** گند زده به ملت
بیشرف *** کرده تو ***مون
پراید شده ۱۰۰ میلیون من اینو بع کی بگم ؟

بعد یارو *** میگه سایتای *** باید فیلتر باشن

اخه لعنتی **** **** تو نمیدونی پسرای مملکت اگه سایتای *** فیلتر باشه از درد میان تو خیابون به دخت ا تیکه میندازن؟

دارم چرت میگم دیگه اصن ربطی به اون *** عوشی ***** نداشت
 سپاس شده توسط Mohlek ، Волшебник
(14-04-2021، 17:38)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 17:37)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی حالم یه جوریه

آخ بچم...
بیا بغلم درست میشی v:
آبنبات میخوای؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط Prometheus ، Mohlek ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Emmɑ
(14-04-2021، 17:38)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی حالم یه جوریه
ای خدا داری سکتم میدی؟cry2
انشالله هیچی نمیشه عزیزم
 سپاس شده توسط Волшебник ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(14-04-2021، 17:37)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 17:35)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا به خدا **** تو **** یک یکشون :|

اخه *** نمیدونه که ما داریم اینجا حرص میخوریم...اون یارو *************** .-. ****** نمیدونه هرشب چه غلطایی نمیکنن ملت؟

-_-

جاهای خالی را با کلمات مناسب پر کنید
20 نمره
 سپاس شده توسط Волшебник ، Mohlek
(14-04-2021، 17:39)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 17:37)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیقا
این یارو *** گند زده به ملت
بیشرف *** کرده تو ***مون
پراید شده ۱۰۰ میلیون من اینو بع کی بگم ؟

اخه لعنتی ****  **** تو نمیدونی پسرای مملکت اگه سایتای *** فیلتر باشه از درد میان تو خیابون به دخت ا تیکه میندازن؟

نه حاجی این سایتا و اینارو به کنار
ناموصا تلگرامو چرا فیلتر کرده ؟
خب عاخه **** الان تلگرام مگه قبضش در خونه تو میومد ؟
هر روز *** کلفت گرونیو تو ***مون حس میکنیم چ وضشه ناموصا
ناشناس
 سپاس شده توسط Волшебник ، Prometheus
(14-04-2021، 17:40)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی حالم یه جوریه

آخ بچم...
بیا بغلم درست میشی v:
آبنبات میخوای؟

چندسال پیش یه مرده بچه هارو میبرد کوه که بشون خرگوش نشون بده یه چیز دیگه نشون میداد...

گفتی ابنبات میخوای یادش افتادم -_- نمیدونی چه ادم *** و **** و **** بود

گرفتنش...
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، Волшебник
اقا دیگه ناموسا اون سایتا باید فیلتر باشن !
البته به همت و تدبیر اقایان فیلتر کننده تلگرام الان دیگه فیلترینگ معنی نداره
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط Волшебник ، Mohlek ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Prometheus
(14-04-2021، 17:41)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 17:39)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه لعنتی ****  **** تو نمیدونی پسرای مملکت اگه سایتای *** فیلتر باشه از درد میان تو خیابون به دخت ا تیکه میندازن؟

نه حاجی این سایتا و اینارو به کنار
ناموصا تلگرامو چرا فیلتر کرده ؟
خب عاخه **** الان تلگرام مگه قبضش در خونه تو میومد ؟
هر روز *** کلفت گرونیو تو ***مون حس میکنیم چ وضشه ناموصا

کامل سانسور کن -_-
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط Mohlek

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان