امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

(28-08-2013، 15:53)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 15:49)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 15:45)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 15:35)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام:ngh:
جوابم نداديد اشکال نداره...
دوستون دارمHeart

سلام فاطمه خشگله

مامان گلمHeartHeartAngel

Heart
جانم
(28-08-2013، 15:51)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2013، 15:50)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم برم دیگه بمیرم یه جا جای من نبید بای شیوا بای

مامان...crying

چیه گلم؟؟؟

دوست دالمBig Grin6gd:500:HeartHeart
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
چرا هرچی سپاس میدم سپاسای فرید تغییر نمیکنه؟ :|
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Hamidreza jefri HHH ، Ƒαкє ѕмιƖє ، FARID.SHOMPET
و یك تجربه دردناك كه برا خودم اتفاق افتاده هیچ وقت به رنگ قرمز و آبی رنگ شیر توالت اعتماد نكن !!!!!!!!!

سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Wanton ، *Nafas* ، Ƒαкє ѕмιƖє ، FARID.SHOMPET
عـآقـآ عـآغـآ اعتراف می کنم به معلم زبان کلا اول و دوم دبیرستانم که عـآقـآ بودن وختی میخواستم اجازه بگیرم یه چی بین حرفش بگم می گفتم عـآغـآ عـآقـآ عـآقـآ عـآقـآ( می ترکوندمشBig Grin)

ا
 سپاس شده توسط ~JaSmIn~ ، βΑllεяiηΑ♡ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Mïņ̃†êR ، FARID.SHOMPET
خدافظ فرید

رز من نفهمیدم سلام کردی یا خدافسیConfused
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 450
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Mïņ̃†êR ، FARID.SHOMPET
(28-08-2013، 15:52)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انرژی منفی نده نفس دیگه.Dodgy اه

منم برم

دست همه به سبب سپاس دادن درد نکنه.

بدرود

انرژی چیه!؟
بروبابا!!
نه حالا میخوای نرو!!
نمیدونم هرکاری میخوای بکن!!
یه قراربا بابام بذار باهم جورشید
بای
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، FARID.SHOMPET
فرید اینا منم

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ 450

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، FARID.SHOMPET ، ~JaSmIn~
بچه ها منم باس برم خدافظ همــــــگی...بــــــــــــ×ــــآی

,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، FARID.SHOMPET ، *Nafas*
اعتراف می کنم یه بار به معلم کلاس ریاضیم که زن بود بلند گفتم مامانی !!! Big Grin
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، ~JaSmIn~ ، Mïņ̃†êR ، FARID.SHOMPET
(28-08-2013، 15:52)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامBig Grin
ببینم می تونید سپاسامو به 4200 برسونیدAngel
توقع بیجا مانع کسب است حتی تو دوست عزیز.خواهر ندایی سلام.Sleepy
(28-08-2013، 15:54)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: منم برم دیگه بمیرم یه جا جای من نبید بای شیوا بای

تو چت شد

cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

نه برم بمیرمجواب نمیدی بابایDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان