امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتـــــــگوی آزاد (نسخـــه ی 20)

(31-01-2013، 22:45)M0HSEN2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کسی اینجاهست

سلام...............من هستم......................خوبی............Huh
در ضمن خدمت دوستان گرامی....................من ترانه هستم................Smile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتـــــــگوی آزاد (نسخـــه ی 20) 476
آگهی
بحث سر چیه؟
بای ..
(31-01-2013، 22:47)game-over نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دا سروش اينا چي ميگن من ديوونه شدم

نه بابا تو از اولش همین بودی دااااTongueBig Grin
(31-01-2013، 22:47)n12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2013، 22:46)baran.tarane نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2013، 22:43)n12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2013، 22:38)armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارزان تـر از آنچــه فکرش را بکنی بودی ؛
امـــا برای من .. گران تمــام شدی!

من دوم راهنمایی هستم معدلم 20 خلاصه بحرفTongueTongueWinkHeart

اااااااااااااافرین.....................HeartBig GrinBig Grin
تو سوال بپرس................Wink

کجایی هستی

تهران..............شماچطور..............Huh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-01-2013، 22:48)baran.tarane نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2013، 22:45)M0HSEN2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کسی اینجاهست

سلام...............من هستم......................خوبی............Huh
در ضمن خدمت دوستان گرامی....................من ترانه هستم................Smile

خوب از اول می گفتی پس چرا نوشتی باران تهرانی
هوای تهران چقدر خوبه تف:/
پنجره های اتاقمو باز کردم زیر پتو دارم یخخخخ میزنم...کیفش تو همینه دیگه.. به به!!!!!
عـــشق مــثل ڪـــشیــבטּ בو ســـر یـہ ڪــش مے مـــونہ!

ڪہ ۲نفر בارטּ مـے ڪـشنش!

اگـــــہ یـہ نـــفر ول ڪـــنہ،

בرבش واســـہ ڪـــسـے مے مـــونہ،

ڪہ هـــنوز اونــــو ســــفت نــــگـہ בاشــــــتـہ.
نگران نباش منم هنگ كردم..!!
(31-01-2013، 22:49)M0HSEN2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث سر چیه؟

هیچی وهمه چی....................Big Grin
سرمعدل........................Heart
چندمی.....................Huh
معدلت چند شد..............Huh
البته اگه دوس داری جواب بده................Smile
(31-01-2013، 22:50)baran.tarane نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2013، 22:47)n12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2013، 22:46)baran.tarane نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2013، 22:43)n12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2013، 22:38)armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارزان تـر از آنچــه فکرش را بکنی بودی ؛
امـــا برای من .. گران تمــام شدی!

من دوم راهنمایی هستم معدلم 20 خلاصه بحرفTongueTongueWinkHeart

اااااااااااااافرین.....................HeartBig GrinBig Grin
تو سوال بپرس................Wink

کجایی هستی

تهران..............شماچطور..............Huh

عموم تهرانه ولی خودمون شیرازیم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان