امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گزارش مشکلات فنی در انجمن !!

(03-03-2016، 13:58)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از عجایب فلشخور :/

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2016-03-03-14-26-03.png

این مشکلات همه جا و برای همه ممکنه پیش بیاد . اونقدرا هم مسئله ی حادی نیست ! یه رفرش کنید درست میشه ..
مگر اینکه حوصلتون به این کار نکشه .. ولی جالب اینه میکِشه که بیاید این تاپیک رو پیدا کنید و این مشکل ساده رو مطرح کنید :|
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط esiesi ، # αпGεʟ ، •ДmịrHoSsiŋ• ، _Lσѕт_ ، امیر‌حسین ، Dead Silence
آگهی
(03-03-2016، 18:30)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2016، 13:58)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از عجایب فلشخور :/

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2016-03-03-14-26-03.png

این مشکلات همه جا و برای همه ممکنه پیش بیاد . اونقدرا هم مسئله ی حادی نیست ! یه رفرش کنید درست میشه ..
مگر اینکه حوصلتون به این کار نکشه .. ولی جالب اینه میکِشه که بیاید این تاپیک رو پیدا کنید و این مشکل ساده رو مطرح کنید :|
خخخخ:v
این مشکل از کش و کوکی های انجمن ممکنه رخ بدع (:
اگه ادامه میدا کنه 100% مشکل از قالب پست بیت هست متغیرش دوبار تکرار شده .. مرسی از پاسخ:|
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، _Lσѕт_
برا منپروفم مال عین عهد باستان فلش میاره قاط زده
بغض یعنی خنده های ساختگی
شکنجت بکننو تو مبادا آخ بگی
همه منتظرن یه جایی قاف بدی
بکوبنت زمین فردا نتونی راه بری
پاسخ
من از دیشب 15 -20 تا ارسال داشتم اما تعداد ارسالم روی 752 مونده
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
(15-03-2016، 10:17)پرسپولیس زلزله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از دیشب 15 -20 تا ارسال داشتم اما تعداد ارسالم روی 752 مونده

سلام :

تمام ارسال های دیروز شما در بخش « بحث و گفتگو » بوده ..

http://s3.img7.ir/5bj3F.jpg

و ارسال های این بخش حساب نمیشوند و تاثیری در ارسال های شما ندارند !
پاسخ
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، mT_pOoM_taaK ، Brooklyn Baby
(13-03-2016، 0:03)محمدرضا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا منپروفم مال عین عهد باستان فلش میاره قاط زده

قالب انجمن رو عوض کنید..
پاسخ
سلام

قبلا اگه پیامی برام میومد قسمت فرستنده نام هر فرستنده لیک به پروفایلش بود اما الان دیگه نیست فقط یه اسم خالیه /:
پاسخ
(01-04-2016، 18:53)پرسپولیس زلزله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

قبلا اگه پیامی برام میومد قسمت فرستنده نام هر فرستنده لیک به پروفایلش بود اما الان دیگه نیست فقط یه اسم خالیه /:

بخش پیام خصوصی به این ادرس private.php قبلا نام کاربری ها لینک دار بود الان لینک دار نیست .. فقط نام کاربری ها هستن ..
پاسخ
(01-04-2016، 19:03)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2016، 18:53)پرسپولیس زلزله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

بخش پیام خصوصی به این ادرس private.php قبلا نام کاربری ها لینک دار بود الان لینک دار نیست .. فقط نام کاربری ها هستن ..

پیگیری لینک دارع!!!!!!
پاسخ
ساعت سایت عقبه!!!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Question مشکلات موجود در سایت بازی ها
  مشکلی در انجمن پیش اومده لطفا مدیران و...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان