امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسم کسی که تو این انجمن هست عاشقشی چیه؟

خاص فقط خداس Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
(17-08-2015، 19:14)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2015، 19:10)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2015، 18:59)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2015، 18:56)hasti-a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin  Big Grin

(17-08-2015، 18:52)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب مرگ خودم خخخخخخ

فک کنم این گلوش پیش صابر گیر کرده خخخخ

نگو خواهرم

تو دار باش واست بهتره خخخخخخخ
Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

چیه راس میگم خوووو.□

چرا تهمت شاید فرید

آها اینم هس

خخخ فک کن

فرید رمل....

خخخخ ب مرگ خودم حرفی ندارم

فقط دخترم نگی بش ب خاطر خودت می گم

چون .....

تودار باش تو دار تا پا دار خخخ

ببخشید من نظر ندادم که شما مسخره کنید بخندیدا درضمن اقا صابر حالتون خوبه ؟؟اون جای عمومه Idea Dodgy

ببخشید من نظر ندادم که شما مسخره کنیدا؟؟بعدم صابرجای عمومه
روزگار عجیب عجیب درگردشه مواظب حرفامون باشیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓
Rihanna (:

paranormal (:

3>
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ Gothic ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[ ʙғғ#]

اسم کسی که تو این انجمن هست عاشقشی چیه؟ 5
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
(17-08-2015، 22:33)عسل. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2015، 19:14)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2015، 19:10)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2015، 18:59)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2015، 18:56)hasti-a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin  Big Grin

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

چیه راس میگم خوووو.□

چرا تهمت شاید فرید

آها اینم هس

خخخ فک کن

فرید رمل....

خخخخ ب مرگ خودم حرفی ندارم

فقط دخترم نگی بش ب خاطر خودت می گم

چون .....

تودار باش تو دار تا پا دار خخخ

ببخشید من نظر ندادم که شما مسخره کنید بخندیدا درضمن اقا صابر حالتون خوبه ؟؟اون جای عمومه Idea Dodgy

ببخشید من نظر ندادم که شما مسخره کنیدا؟؟بعدم صابرجای عمومه

خب پس شاید یکی از مدیراس
یا فریده
یا نویسندس
خخ
پاسخ
به شما مربوط نمیشه دیگه اون
روزگار عجیب عجیب درگردشه مواظب حرفامون باشیم
پاسخ
(18-08-2015، 15:29)عسل. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به شما مربوط نمیشه دیگه اون

مراقب حرف زدنت باش
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓ ، عسل.
افسرده 2 و AFSORDEدوستای خوبم هستن که از اول نت باهاشون دوس بودم
یلدا930 و فاطمه1234و مبینا هم خیلی باوفا هستن
✘ JOKER ✘

پاسخ
یه کیش دختره ، یه کی دیگه شم پسربود اما بعد فهمیدم که درگیری مضمن داره خخخخ سر هیچی یه تومار بارم کردو هی خودشو قایم میکنه ^__^کلی هم بهم تهمت زد البته اصلا مهم نیست چون تازه ازش خوشم اومده بود اما الان دیگه اصلا دوستش ندارم خخخخخخخخ =))
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، ✓SHINE AGAIN✓
(18-08-2015، 18:35)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه کیش دختره ، یه کی دیگه شم پسربود اما بعد فهمیدم که درگیری مضمن داره خخخخ سر هیچی یه تومار بارم کردو هی خودشو قایم میکنه ^__^کلی هم بهم تهمت زد البته اصلا مهم نیست چون تازه ازش خوشم اومده بود اما الان دیگه اصلا دوستش ندارم  خخخخخخخخ =))

چ جالببببببب مثل من
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓
(18-08-2015، 18:47)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 18:35)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه کیش دختره ، یه کی دیگه شم پسربود اما بعد فهمیدم که درگیری مضمن داره خخخخ سر هیچی یه تومار بارم کردو هی خودشو قایم میکنه ^__^کلی هم بهم تهمت زد البته اصلا مهم نیست چون تازه ازش خوشم اومده بود اما الان دیگه اصلا دوستش ندارم  خخخخخخخخ =))

چ جالببببببب مثل من
هه چه جالب ولی کاش الان اینجا بود اونوقت بهش میگفتم که پ. خ شو وا کنه که بتونم بهش حرف بزنم و علتو بپرسم آخه هرچی فکر میکنم نمیدونم چرا هیچی به ذهنم نمیرسه =//
میفهمی که؟ باید بفهمی چون سر خودتم اومده خخخخخخخ =))
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، ✓SHINE AGAIN✓

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسم صمیمی ترین دوستت تو انجمن و چرا؟
  ☻؟☻ اگه عشقتو تو انجمن پیدا کنی چیکار میکنی ☻؟☻
  تو انجمن کی بهت پیام بده خوشحال می شی؟
  بهترین دوستت تو انجمن
  یه بازی از تو انجمن فلش خور پیشنهاد بده
  اگ شانس داشتی تو انجمن یچیزی باشی دوست داشتی چی باشی؟
Shocked کدوم اسم دختر باکلاس تره؟ (مخصوص دختر های انجمن)
  دوست داری تو انجمن به چی صدات بزنن؟
  اتاق بازجویی با حضور: افراد انجمن
  بچه هاااا ی بازی رقابتی دخترااا و پسرااای انجمن بیاین ببینیم کدوم گروه برنده میشه؟؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان