امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسم شما چه رنگی است؟

رنگم قابل گفتن نيست خيلي بدهAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadreza...
آگهی
کی میره این همه راهوBig Grin
4xv[ هر وقت به یک مشکل بزرگ برخورد کردی نگو چه مشکل بزرگیدارم بگو مشکل من خدایی بزرگدارم Heart
پاسخ
چه باحال بود مرسی...

من نیلی شدم:زندگي شما بيشتر به زندگي انسانهاي عارف شباهت دارد و مردمي كه با آنها سر و كار داريد، نزد شما به گنا هانشان اعتراف مي كنند. با عشق و علا قه اي كه به پاكي و زيباييهاي دنيا داريد، مي توانيد توان و شادي فوق العاده اي به افسردگان ببخشيد. بجز روحيه و شخصيت نوعدوستي كه داريد، از يك حس ششم بسيار قوي نيز بر خور دار هستيد كه اين خود باعث مي شود براحتي از مشكلات مردم با خبر شويد. بسيار سخاوتمند و با قدرت هستيد. عاشق زندگي و خانواده هستيد و تنها وقتي از خودتان راضي مي شويد كه بتوانيد عشق و علا قه تان! را به ديگران ببخشيد. بسيار عادل هستيد و با كمترين بي عدالتي در مورد ديگران آزرده خاطر مي شويد. اغلب افرادي را به خود جذب مي كنيد كه به نوعي گرفتار هستند و براي طلب كمك به شما روي مي آورند.Smile

عشقم صورتی شد:داراي قدرت جسمي بالايي هستيد به خاطر اراده بالايي كه داريد مي توانيد روياهايتان را به راحتي به واقعيت تبديل كنيد با مسوليت ها به راحتي كنار مي اييد و مي توانيد ديگران را در مشكلاتشان راهنمايي كنيد از نظر عاطفي قوي و عميق هستيد براي رسيدن به هدفهايتان عشق به همنوع در شما آنچنان زياد است كه بجز خدمت به بشريت مسوليت ديگري نداريد صميميت بيش از اند! ا زه با ديگران برايتان سخت است در مقام يك رهبر مي توانيد موفيتهاي بزرگي را در زندگيتان بدست بياوريد براي رسيدن به هدفهايتان حتي سلامتي خودتان را نيز به فراموشي خواهيد سپرد.SmileHeart
ساعتها زیر دوش به کاشی های حمام خیره می شوی ! غذایت را سرد می خوری ! ناهار ها نصفه شب ، صبحانه را شام ! لباسهایت دیگر به تو نمی آیند، همه را قیچی می زنی ! ساعتها به یک آهنگ تکراری گوش می کنی و هیچ وقت آهنگ را حفظ نمی شوی ! شبها علامت سوالهای فکرت را می شمری تا خوابت ببرد ! تنهائی از تو آدمی میسازد که دیگر شبیه آدم نیست ، روزهای من اینگونه و شبهایم اصلاً نمیگذرد . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadreza... ، mehrasa2012
man talai shodam vghean doroste man adame shdiam mamanon mohhamad rezaHeartHeartHeartHeartWinkWinkWinkWink

طلايي

در هر چيزي فقط حد بالاي آنرا مي تواند رضايت خاطر شما را بر آورده كند، از طرف ديگر رفتار و كلامتان چنان جذابيتي در خود دارد كه بندرت ممكن است كه كسي با شما آشنا شود، ولي شيفته تان نشود. دانش و آگاهي شما نسبت به زندگي غير قابل توصيف است. بندرت ممكن است چهره افسرده اي به خود بگيريد، زيرا كه به هر چيزي با خوشبيني زياد نگاه مي كنيد.مي توانيد معلم خوبي باشيد و تمام تجربياتتان را به ديگران هم ياد بدهيد. در هر فعاليت گروهي براحتي مورد توجه مي گيريد و مثل يك جادوگر افسانه اي مي توانيد تمام شرايط منفي را به بهترين موقعيتها تبديل كند.
اسم شما چه رنگی است؟ 5
“منی” که کنارش “تو” نباشی ، “تومنی” نمی ارزد . . .
پاسخ
61514393=32 .3+2=5
آبی ام و کاملا با شخصیتم متناسبه....
مرسی رفیق
اسم شما چه رنگی است؟ 5
پاسخ
من سبزم کاملا درست بود ممنون.Smile
پاسخ
من آ بیم کاملا درست:cool:
هــــــــــــــــ....
خیـــلی عجیبه....
همیشه تو لحظه هایی که داغونی فقط یه نفر میتونه آرومت کنه.....
اونم کسییه که داغونت کرده....
p336
پاسخ
من نیلی بودم و فکر کنم درست بود
دمت گرمHeart
پاسخ
مال من بنفش بود و تقریبن درست بود.مر30Smile
پاسخ
من آبی بودم درس بود رنگ تیمم هستBlush
اسم شما چه رنگی است؟ 5
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بگویید از چه رنگی تنفر دارید تا شخصیت‌تان را متوجه بشید!
  کاربرد شیشه رنگی در ساختمان های تجاری و اداری
Rainbow چه رنگی را دوست دارید .
Rainbow طالع رنگی هفته – ۱۱ تا ۱۷ خرداد ^ــ^
  اسم شما چه رنگی است؟!
Rainbow طالع رنگی هفته – ۲۵ تا ۳۱ خرداد ^ــ^
Rainbow طالع رنگی هفته – ۲۶ مرداد تا ۱ شهریور ^ــ^
Rainbow طالع رنگی هفته – ۵ تا ۱۱ مرداد ^ــ^
Thumbs Up طالع رنگی هفته – ۴ تا ۱۰ اسفند ^^
Rainbow طالع رنگی هفته – ۲۰ تا ۲۶ بهمن ^^

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان