امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـــپ و گــُـفـتــُـگـو ~~> [ 72 ]

(23-01-2014، 17:10)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی کمکم کنه .... اسم انجمنو چیی بزارم ؟؟؟؟؟cryingcryingcrying

بذار فلش نَخور =))
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، HeDyE~×~ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، !~IмДи~!
آگهی
آیسان داشته باش خخخ
.
.
آیسان لواشک
آیسان آلوچه
آیسان ترشی
آیسان قسنجون
آیسان لوس
آیسان ترسو
آیسان لبو بازم بگم
.
.
از نامه کاربریته ها اسمت نیست
گـــپ و گــُـفـتــُـگـو ~~> [ 72 ] 5
 سپاس شده توسط ترش وملس ، HeDyE~×~
(23-01-2014، 17:11)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2014، 17:10)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی کمکم کنه .... اسم انجمنو چیی بزارم ؟؟؟؟؟cryingcryingcrying

بذار فلش نَخور =))
بزاره USB خور -_-
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ترش وملس ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، HeDyE~×~ ، Wanton ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، !~IмДи~!
(23-01-2014، 17:10)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2014، 17:09)ترش وملس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2014، 17:07)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترش وملس
شما؟=ا

آیسانم |:

دوباره باید داستان رو تعریف کنم یعنی!؟ |: 0__0

نمیتونستم با آکانت خودم بیـام با آکانت دختر خالم اومـدم |:

میـدونم نـآم کـآربـریش مضخـرفه Angel
مامان بابا هم تشریف دارن اینجا ؟ :|

نـع حتمـا بهشـون میگـم کـه عضـو بشن |: !!

باو بـد کـردم اینجـآ رو بهـشون معـرفی کـردم!؟ سـه تـآ کـآربـر معـرفی کـردم |:

دختر خالم ،پسر داییم ، دوستم |: همینااا !!

(23-01-2014، 17:10)HeDyE~×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2014، 17:07)ترش وملس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2014، 17:06)HeDyE~×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2014، 17:04)ترش وملس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2014، 17:03)HeDyE~×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوع |:

خعلی حــال دآد ((((:

^_^ آرع !

عیــن خــری ک بش کالبــاس دادن خـــر کیــف شـــدم (((:
^_^

هـع ^_^ من خیلی خر ذوق شُـدم |:
برا اولین بار صفحه اول نفر اول0.0
یا بسم الله((((((((((:
خخ |: نه دیگه من اینقدر ذوق نکردم !!
 سپاس شده توسط HeDyE~×~
اه ص 5 ):
هوف
 سپاس شده توسط HeDyE~×~
(23-01-2014، 17:12)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان داشته باش خخخ
.
.
آیسان لواشک
آیسان آلوچه
آیسان ترشی
آیسان قسنجون
آیسان لوس
آیسان ترسو
آیسان لبو بازم بگم
.
.
از نامه کاربریته ها اسمت نیست
نمکتو نیگـه دار مـآلـه خـودت T_T خیلی هم دلت بخـواد از الـونی بـوی تو بهتـره Angel
 سپاس شده توسط HeDyE~×~ ، along boy ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(23-01-2014، 17:11)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون جاس o.O

میدونی سبک مثل This is the end و 21 Jump street یا خیلی بخواد خراب بشه American pie خوشم میاد !

بحث سرِ انحراف و ... نیست ؛ از فان بودنش خوش میاد !

چی دان کنم ؟
 سپاس شده توسط ترش وملس ، HeDyE~×~ ، melodi+
(23-01-2014، 17:12)ترش وملس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2014، 17:10)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2014، 17:09)ترش وملس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2014، 17:07)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترش وملس
شما؟=ا

آیسانم |:

نـع  حتمـا بهشـون میگـم کـه عضـو بشن |: !!

باو بـد کـردم اینجتآ رو بهـشون معـرفی کـردم!؟ سـه تـآ کـآربـر معـرفی کـردم |:

عـاره کاره بدی کردی :>
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ترش وملس
سلامــــــ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(23-01-2014، 17:12)ترش وملس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترش وملس
شما؟=ا

آیسانم |:

نـع حتمـا بهشـون میگـم کـه عضـو بشن |: !!

باو بـد کـردم اینجتآ رو بهـشون معـرفی کـردم!؟ سـه تـآ کـآربـر معـرفی کـردم |:

(23-01-2014، 17:10)HeDyE~×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2014، 17:07)ترش وملس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2014، 17:06)HeDyE~×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2014، 17:04)ترش وملس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^_^ آرع !

عیــن خــری ک بش کالبــاس دادن خـــر کیــف شـــدم (((:
^_^

هـع ^_^ من خیلی خر ذوق شُـدم |:
برا اولین بار صفحه اول نفر اول0.0
یا بسم الله((((((((((:
خخ |: نه دیگه من اینقدر ذوق نکردم !!
احسنـــت ب تو خاله مــامــآنم((:
^_^
 سپاس شده توسط ترش وملس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان