امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۴

(07-06-2018، 23:25)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-06-2018، 23:20)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-06-2018، 23:11)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-06-2018، 23:09)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-06-2018، 23:08)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رویا ب نظرم هر روز کارای هیجانی انجام بده یا مطالب روانشناسی بخون .بخدا منظورم ندارم ولی منم میخونم ب ادم امید میدن...
+
چطورین؟

حوصله ندارم.

افسرده بشی خوبه؟
رویا کنکورم نزدیکه باید روحیه داشته باشی بعدش پشیمون میشی و کار از کار گذشته
وقتی بگی نمیتونم و باختم واقعا نمیتونی و میبازی بخاه میشه

مهم نیس.

اخه یعنی چی مهم نیس پشیمون میشی اینجوری ادامه بدی زندگیت نابود میشه
ببین فک نکن من با این حرفایی ک میزنم خیلی حالم کوکه و هیچ مشکلی ندارم ن شاید من وضعم از ت بدتر باشه کسی از دل کس دیگه ای خبر نداره ولی نباختم هنوز چون واقعا ب عواقبش فکر کردم افسرده میشی زندگیت نابود میشه ایندتم تباه میشه
میخای ی رویای خوب و موفق با اینده روشنی باشی ک ب همه نشون بدی چقد خوبی و قوی نباید اینجوری بشی ابجی جلوشو بگیر نمیخام اینجوری حالتو ببینم(:

مرسی ایجی..ولی دیگه هیچی برام مهم نیس هیچی.هرچی میخواد بشه بشه.

شب خوش
R♥
 سپاس شده توسط ❤nila❤
آگهی
(07-06-2018، 23:27)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-06-2018، 23:25)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-06-2018، 23:20)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-06-2018، 23:11)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-06-2018، 23:09)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصله ندارم.

افسرده بشی خوبه؟

مهم نیس.

ببین فک نکن من با این حرفایی ک میزنم خیلی حالم کوکه و هیچ مشکلی ندارم ن شاید من وضعم از ت بدتر باشه کسی از دل کس دیگه ای خبر نداره ولی نباختم هنوز چون واقعا ب عواقبش فکر کردم افسرده میشی زندگیت نابود میشه ایندتم تباه میشه
میخای ی رویای خوب و موفق با اینده روشنی باشی ک ب همه نشون بدی چقد خوبی و قوی نباید اینجوری بشی ابجی جلوشو بگیر نمیخام اینجوری حالتو ببینم(:

الان اینو میگی رویا ت وقتی زندگی خوب بقیه رو ببینی میگی من میتونستم زندگی بهتری بسازم ولی اینجوری شد ک کاش نمیشد
پشیمون میشی مطمعن باش پشیمون میشی... زندگی دو روزه ابجی ب خدا روزی این روزای سخت تموم میشه و تو میشی رویایی ک میخاستی اگه خودت بخای و تلاش کنی
این حال و روزت واسه دو روزه ولی چن سال زندگیتو رقم میزنه و ک جز حسرت پشیمونی نیس ..حال و روزتو خوب کن تا چن سال زندگیت پر از شادی و خوشبختی و موفقیت باشه
 سپاس شده توسط royayebarfi
(07-06-2018، 23:29)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-06-2018، 23:27)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افسرده بشی خوبه؟

مهم نیس.

الان اینو میگی رویا ت وقتی زندگی خوب بقیه رو ببینی میگی من میتونستم زندگی بهتری بسازم ولی اینجوری شد ک کاش نمیشد
پشیمون میشی مطمعن باش پشیمون میشی... زندگی دو روزه ابجی ب خدا روزی این روزای سخت تموم میشه و تو میشی رویایی ک میخاستی اگه خودت بخای و تلاش کنی
این حال و روزت واسه دو روزه ولی چن سال زندگیتو رقم میزنه و ک جز حسرت پشیمونی نیس ..حال و روزتو خوب کن تا چن سال زندگیت پر از شادی و خوشبختی و موفقیت باشه

سعی میکنم..ولی فک نکنم بشه.
R♥
جا نصیحتای مسخره بشین به حرفاش گوش بده !
تا صبح بگی تاثیری نداره !
شبت خوش اگه دوس داشتی ب حرفام فک کن...امیدوارم فردا ی رویای دیگه رو ببینم(;

(07-06-2018، 23:31)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جا نصیحتای مسخره بشین به حرفاش گوش بده !
تا صبح بگی تاثیری نداره !

خب باهام حرف نمیزنه بخدا اگه باهام حرف بزنه تا صب میشینیم باهاش حرف میزنم
رویاجونم به اینده فکر کن گذشته بزار بگذره ولش کن..
فردا خودم باهاش حرف میزنم شده التماسش میکنم بگه تا حالشو خوب کنم نمیخام اینجووری بشه!
ببخشید ب خاطر نصیحتای مسخرم
شب خوش خداحافظ!
ناراحت نشو زهرا):
شبت خوش
ن بابا ناراحتی چیه ی عذر خواهی بود فقط(:
شب خوش
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، royayebarfi
Big Grin عجب!
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط parmida.a ، ÆMÆշЇÑζ ، royayebarfi ، Miss.saly ، امیر‌حسین

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان