امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 142(2) ஜ۩۩ஜ

(14-06-2014، 18:51)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 18:50)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 18:48)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بین شما نمیشه !اما اگ رضا بگه بین منو امیر میشه !

رضا -_-
ب امیر نگو تا منم نگم >.<

رضا نمیگه !

بگو ..

مهراوه دارم بت میگم بگو !
همه چی سرکاری بود ^_______________________________________________________________________________​__^ !!!!!!
رضا یاد بگیر *._.* !
یاد بگیره به دوست پسرت فشاره روحی وارد کنه؟ :||||

are u normal? :>>>>>>
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 142(2) ஜ۩۩ஜ 6
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Dead Silence ، Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
(14-06-2014، 18:52)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاهو رید که >____<

من برام عادی شده ! Dodgy
Goodbye Flashkhor...
(14-06-2014، 18:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 18:51)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه چی سرکاری بود ^_______________________________________________________________________________​__^ !!!!!!
رضا یاد بگیر *._.* !

!! ...

اصلا کارت قشنگ نبود !

خدافس
رضا گفت این کارو کنم خو _--_ !برو ب رضا بگو *._.*
 سپاس شده توسط Dead Silence
خاک بر سر من ک پا قدمم گنده ..

خدافس
 سپاس شده توسط melodi+ ، Dead Silence ، ∆ MeRzaD ∆ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(14-06-2014، 18:53)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 18:50)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 18:48)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بین شما نمیشه !اما اگ رضا بگه بین منو امیر میشه !

رضا -_-
ب امیر نگو تا منم نگم >.<

رضا نمیگه !

بگو ..

مهراوه دارم بت میگم بگو !
رضا یاد بگیر *._.* !
یاد بگیره به دوست پسرت فشاره روحی وارد کنه؟ :||||

are u normal? :>>>>>>
رضا گفت این کارو کنم !!! *._.*

(14-06-2014، 18:53)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میدونم موضوع چیه !! :|

رضا از مهری آتو داره ک میخواد زیر آبشو پیش امیر بزنه

مهری هم از رضی آتو داره میخواد زیر آبشو پی آیسان بزنه

:|

حتمن مهری دوس پسر داره :|

رضا دوس دخدر  :|
میمردی بعد رفتن ایسان بگی ؟داشتم جمش میکردما -_- ..

تازه درست نگفتی اما هر دوتامون از هم ی آتوی بسی بسی بد داریم -_-..

اما نمیگم !
فقد داشتم ب رضا نشون میدادم منم بلدم گند بزنم ب همه چی ! 

بلی بلی -_-
 سپاس شده توسط melodi+ ، ∆ MeRzaD ∆ ، Dead Silence
هوفف ..
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(14-06-2014، 18:57)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوفف ..

پاشو بریم دَدر ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Brooklyn Baby
این بچه بازیاتونو تموم نخواهید کرد؟!
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، 30Ḱᗩᔕ
دهن لَق تر و آشغال تر از رضـآ ندیدمـ ینی ..

بهش بگید دیگه کاری باهاش ندارمـ !

به احمد هم بگید بره بمیره فقد

خدافظ !
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، Brooklyn Baby ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Magical Girl ، Ƒαкє ѕмιƖє
(14-06-2014، 18:59)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 18:57)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوفف ..

پاشو بریم دَدر ._.

بریم سر قبر خودم و مهتاب؟._.
 سپاس شده توسط Magical Girl

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان