امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²18

هیمم .. من خیلی با آهنگاش خاطـره دارم ._.
 سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~ ، Son of anarchy ، Ƒαкє ѕмιƖє ، CTG
آگهی
(11-11-2014، 19:09)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرتضی ؟

داداشی ؟

پاشو

می شه ؟

منو همه ی جوونای غم دیده ی کشورم قَسَمِت می دیم ..

می شه پاشی ؟

یادته می گفتی : یکی هسسسست ؟!

الان پاشو ببین چند نفر چشم به صدات دارن که دوباره واسشون

بخونیو اونا بالششونو خیس کنن ..

مرتضی داداش ؟

چرا تو بخوابیو این همه خالتور بدرد نخور نفس بکشن ؟؟

پاشو بذار این بغضمون بشکنه و از شادیه برگشتنت گریه کنیم ..

کسایی که این پست رو خوندن، اگه حتی یک بار با آهنگاش

گریه کردن اینو کپی کنن ، بزارن تو پستشون می خوام

خدا بدونه چند تا دلشکسته دوسش دارن ، شاید اینجوری معجزه شه ..

بچه ها براش دعا کنید جوننن من

من نمیدونم زندس یا مرده

من میدونم فقد تُ کماس گفتن جون من بیدار شه

من دیگه چجوری آهنگاشو گوش کنم

من دیگه منتظر آهنگای کی باشم

خدایا ..

جیغغغ حالش فعلن خوبه داره بهتر میشه هوففف ..
فعلا كه رو به بهبوديه خداروشكر..

سپاس شده توسط Son of anarchy ، Ƒαкє ѕмιƖє
(11-11-2014، 19:10)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوی هی هو :/
پاشایی مرده زنده شده چش شده? >.<
:|

نمرده........خدا نکنه بمیره
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²18 6
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ~~SARA:HIVA~~
خدافس ( >_<)----+
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، ~ُُBön َBáŠŦ~ ، Brooklyn Baby ، ~~SARA:HIVA~~
(11-11-2014، 19:12)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2014، 19:11)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2014، 19:08)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2014، 19:05)→DOKHI← نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پااااااااششششششششااااااااااااااییییییییییییcrying

رستم ؟ ابراهیم ؟ احمد ؟

:\

اصغر:|
|:
|:
|:
اصغر نداشتم ..

خُ پَ احمد:|
 سپاس شده توسط ~ُُBön َBáŠŦ~ ، ~~SARA:HIVA~~
منم زیاد خاطره دارم با آهنگاش ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe چت ړۅҐ vêr§ïöñ²18 6
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Brooklyn Baby ، ~~SARA:HIVA~~
(11-11-2014، 19:11)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2014، 19:10)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوی هی هو :/
پاشایی مرده زنده شده چش شده? >.<

رفته بوده بیمارستان بستری شده بود

وضعیتش خراب بود

الان میگن بهتره

مث اینکه تُ آی سی او بوده .. یکی میگفت فلچ شده

یگی میگفت مرده

دیشب تس اخبار بیست وسی هم گفت تُ بیمارستانِ
محمد علیزاده : گفته که سلام به همه.ديگه خسته شدم از حرفاي پوچ و دروغ و شايعاتي كه يه سري ادم بيكار درست كردن.بخدا خجالت اوره. همين الان از پيش مرتضي اومدم بخدا تو كما نرفته باور كنين منتظر دكتر توكلي هستيم كه دستور عملشو بده واسه بهبودي.مرتضي فقط به دعاي شماها نياز داره همين

امروز ساعت 10:30 (سه شنبه )

مهدی کرد همچنین لحظاتی پیش در واکنش به انتشار خبر فوتمرتضی پاشایی در برخی رسانه ها غیر معتبر و گسترش این شایعه میان مردم  گفت: خبر فوت مرتضی حقیقت ندارد. من نمی دانم این خبرها از کجا منتشر می شود. مملکت خبرگزاری های رسمی دارد و من یقین دارم این خبر از رسانه های رسمی منتشر نشده. مرتضی نسبت به دیروز حال بهتری دارد و انشاالله با دعای خیر مردم بهتر هم خواهد شد.

تمام اخبار و شایعات مربوط بهمرتضی پاشایی در مورد کما رفتن ، فلج شدن و... نه تنها کذب محض هستش بلکه وضعیت جسمانی وی تا شامگاه دوشنبه 19 آبان حدود 30 درصد بهتر شده است
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، ~~SARA:HIVA~~ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(11-11-2014، 19:14)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2014، 19:12)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2014، 19:11)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2014، 19:08)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2014، 19:05)→DOKHI← نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پااااااااششششششششااااااااااااااییییییییییییcrying

رستم ؟ ابراهیم ؟ احمد ؟

:\

اصغر:|
|:
|:
|:
اصغر نداشتم ..

خُ پَ احمد:|

ولش

-
امروز معلم فیزیکمون مبصر کلاسو شوت کرد بیرون . . .

داش درس میداد ما میخندیدم .. بعد داد زد هوووویی مگه کورین دارم درس میدم . بعد مبصره با شهامت گفت دبیر ساعت12شد وقت نمازه .

با لگد فرستادنش بره نماز بخونه . D;
 سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~ ، Son of anarchy
(11-11-2014، 19:03)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2014، 18:59)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2014، 18:53)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ... Angel

سیب هم سیبای قدیم :\
خوووووووووبی

(11-11-2014، 18:56)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول :|
\/:
خوبی^_________^

رو خوبی قفل کردی؟ Big Grin
آرهTongue
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، ~~SARA:HIVA~~ ، ~ُُBön َBáŠŦ~
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²18 6

cryingcrying
 سپاس شده توسط Interstellar ، ~~SARA:HIVA~~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ړۅҐ vêr§ïöñ²18 (2)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان