امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144

(16-06-2014، 10:57)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 10:56)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 10:55)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طولانی ترین آهنگی که گوش دادید چن دقیقه بوده.__.؟(با کلام)

پریا-_-

15:30 یو؟ oO
هار هار:V
15:42:|
**نت سوز:|

آهنگ کی؟؟؟؟

من با سند گفتم
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs
آگهی
(16-06-2014، 10:55)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پریا-_-
فکر کنم15:42 بود مطمعن نیستم
محمــد..؟!+__+
 سپاس شده توسط Thyme ، Mᴏsᴇs ، Albert wesker ، RedSparrow
(16-06-2014، 10:57)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 10:56)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پریا-_-

من قبل ترش یدونه 20 دقیقه هم گوش کردمcrazy
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، Mᴏsᴇs ، RedSparrow ، S R U H ، Albert wesker
(16-06-2014، 10:58)Av!Sh@ 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافظ |:

بتــمرگــ آویــ
>_<
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 61
چیز شاهین نجفی Big Grin
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(16-06-2014، 10:58)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پریا-_-

ای عشق..!Big Grin داریوش..!البته فقط اینو یادم مونـده..!وگرنه زیادن..!

به شاه احترام نذاشتی..!Dodgy
من عادت ندارم به خودم احترام بذارم-_-

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط RedSparrow ، ღSηow Princessღ ، ERF@N
(16-06-2014، 10:58)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يس فاطمه14 ساله دان5 البته بيشتر كيوركي كارميكنم بومسه دوس ندارم

واليبال اسكيت وشنارو6ساله ازسوم راهنمايي
خوبدرود

اممم...|: دیشب پسررو که محرومـ کردمـ...حواسم نبود دلیلِ محرومیتشو نوشتم گمشو..!Angel

کـآرمـ اشتباه بوده دوستان.؟!
 سپاس شده توسط Albert wesker ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mᴏsᴇs ، ERF@N
(16-06-2014، 10:48)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 10:45)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 10:40)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 10:37)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 10:33)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه شما از کوجا میدونی؟=))))))))
هارهارهار =)
مشت بزن من دفاع میکنم=)

ای بابا یادت رفتـه...؟! پـآرسال در این مورد بحث میکـردیم..؟!|:

اصن در و تختـه اید برای خودتون..!وسطِ خیابون یه چیزی به نـآزی بگی خوشش نیـآد..!نیگـآه نمیکنهـ خیابونه نگاه نمیکنه..پسرا دارن نیگامون میکنن...!یـه دفـه پـآش تو دهنته..!*__*

اصن من نازنینـ بردمـ..ورزش رزمـی یاد بگیره..!$__$

آورین آورین=)
حالا چه سبکی میره؟=)
من که دست راستم تاندولش له شد:|
با بهترین رفیقم دعوام شد از عصبانیت مشت زدم تو دیوار-_-
دستم یه مدت باد کرد بعد رفتم دکتر گف تاندول دستت له شده شانس آوردی پاره نشده=_=
الان یه ماه از این اتفاق میگذره باز یه کم دستم بهتر شده!

کــآرآتـه میره..!$__$..دیگه سبکشو یادم نیست.!-_-

من دوست دارم کنگـ فـو یاد بگیرمـ..*__* میگن سخته..!کار کردی.؟!

دمش گرم=)))
بگو بزن دهن همباشگاهیاتو سرویس کن=)
آره رفتم.
کنگ فو هم خوبه مثلا یکی از شاخه هاش کنگ فو توا هستش!
من الان فول کنتاک کار میکنم.
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط ERF@N ، ღSηow Princessღ ، RedSparrow
(16-06-2014، 11:00)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پریا-_-

من قبل ترش یدونه 20 دقیقه هم گوش کردمcrazy

منم یه آهنگ سی دقیقه ایی گوش دادم توی محرم بود می گفت:

حسین ، حسین ، حسین ، حسین، حسین ، حسین .........
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط ERF@N ، Jack Daniel'ѕ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان