امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ]

(04-04-2020، 22:51)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرایشگاه زنونه راه انداختین:||

Telegh_52Telegh_26Telegh_01Telegh_01Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
@Itsali
بیا میخوام داستان سقوطت به زمینو تعریف کنم D:
 سپاس شده توسط Itsali
(04-04-2020، 23:00)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:57)₣їḡĦ₮ ₩ỌL₦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:56)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:54)₣їḡĦ₮ ₩ỌL₦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:38)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بر عضو جدید Telegh_32
شما فقط شبا میای یا روزا هم میای؟ 

من عضو خیلییییییییی قدیمیم داشTelegh_02
اومدم یکم خاطراتم زنده شه
نسبت به من جدیدیTelegh_00 (این اکانت ۸۳۴۷ ام منه !)
چه خوب (:

چه جالب  کی اولین بار عضو شدی؟
دوست داشتم بگم ۲۰۱۱ ولی ۲۰۱۵ :-| و این اکانت  Undecided
خب میشه گفت مال یه دوران بودیم!
اون موقع که تو قسمت بازی ها چتروم داشتTelegh_01
چرا همو نمیشناسیم پس؟؟
من تقریبا همه قدیمیا یادمه
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
(04-04-2020، 22:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:01)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:58)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:53)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 20:58)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون همشو پرسیده بودن ):

من بقیه نبودما... من ک پرسیدم فررررق دارم هرچند تکراری :/ خیلی سوالا تکراریه ولی ب نشونه احترام ج میدن همشو مثه الانِ خودِ من...
همه مثل شما بزرگوار نیستن که (:

تیکه میندازی الان ب من؟
بزرگواریه من مشخصه
!
نه بابا چه تیکه ای! عظمت روح شما بر جهنده‌ای مستور نیست!

جهنده؟ :|
Vibe
(04-04-2020، 23:03)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Itsali

جاذبه ی زمین یا دافعه ی آسمونTelegh_26
ناشناس
 سپاس شده توسط sober ، Itsali
(04-04-2020، 23:05)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 23:03)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Itsali

جاذبه ی زمین یا دافعه ی آسمونTelegh_26

نه این داستان تبعید به زمینهD:
 سپاس شده توسط Itsali

@Itsali

اینو تو نباید تعریف کنیا :|
 سپاس شده توسط sober
(04-04-2020، 23:04)₣їḡĦ₮ ₩ỌL₦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 23:00)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:57)₣їḡĦ₮ ₩ỌL₦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:56)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 22:54)₣їḡĦ₮ ₩ỌL₦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عضو خیلییییییییی قدیمیم داشTelegh_02
اومدم یکم خاطراتم زنده شه
نسبت به من جدیدیTelegh_00 (این اکانت ۸۳۴۷ ام منه !)
چه خوب (:

چه جالب  کی اولین بار عضو شدی؟
دوست داشتم بگم ۲۰۱۱ ولی ۲۰۱۵ :-| و این اکانت  Undecided
خب میشه گفت مال یه دوران بودیم!
اون موقع که تو قسمت بازی ها چتروم داشتTelegh_01
چرا همو نمیشناسیم پس؟؟
من تقریبا همه قدیمیا یادمه
چتروم یادم نمیاد !
منم جزو قدیمیا به شمار میرم 26
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

(04-04-2020، 23:01)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوام براتون یه داستان تعریف کنم

بفرمایید
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط sober ، Itsali
(04-04-2020، 22:27)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهمیدم

خاک تو سرت من پسرم به جز سر و سیبلو ابروی کل بدنم یه دونه موهم نداره تو که دختره الیاس بدبخت با تارزان ازدواج کرده

تنت میخواره هااااااااااااااااااا
پسری ک پشم نداشته باشه پسر نیس(:
(((:

•ناشناس•

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان