امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـوی آزاد نسـخـه » 234 «

خخخ اره مثله دوسته من عینک میزنه خوشگل میشه
 سپاس شده توسط M ATIN ، Cigarettes.at.daybreak
آگهی
(10-04-2015، 12:24)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-04-2015، 12:04)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-04-2015، 11:24)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عِينَكـي شُدَم :‌V
بِم ميـآد؟‌:‌|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/kfxvv9ljkmberdu5utju.jpg

آره
منم می خوام برم یکی ا این عینکا بخرم فک کُنم بهم بیاد .-.

:‌|‌من ميخـوآستَم اَز اين عينَكـ گِردا بِخَرَم مثه موش شُدِ بودم :‌|
مـآمـآنم تو مغـآزه جِر خورد
من ميرم بيرون باي

من یکی دارم مث گُربه نَرَم

(10-04-2015، 12:25)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ اره مثله دوسته من عینک میزنه خوشگل میشه

دُختره یا پِسَره؟
 سپاس شده توسط Cigarettes.at.daybreak
دخمل اسمش نرگس خودش قیافش بد نیس عینک میزنه ناجور خوشگل میشه
 سپاس شده توسط M ATIN
(10-04-2015، 12:29)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوس پسر نمی خواد؟
سلام.
 سپاس شده توسط M ATIN
نه عزیزم خدش یکی رو  داه مثل گاووووووو
همه دست به دست دادن از هم جداشون کنن Sad Big Grin
 سپاس شده توسط M ATIN
(10-04-2015، 12:38)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-04-2015، 12:29)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوس پسر نمی خواد؟

مگه تو خودت دوس دختر نداری؟
 سپاس شده توسط M ATIN
(10-04-2015، 12:40)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-04-2015، 12:38)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوس پسر نمی خواد؟

شوخی می کُنم باو من طناز و با دنیا عوض نمی کُنم
راس میگه طناز چیه
برا کسی میخوای ایا Big Grin

(10-04-2015، 12:41)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-04-2015، 12:40)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوس پسر نمی خواد؟

شوخی می کُنم باو من طناز و با دنیا عوض نمی کُنم
اخ دسمال بیار فین کنم من ایا عشق ندارم Huh Huh crying crying Confused Confused
 سپاس شده توسط M ATIN
کسی پشت سرم اب نریخت

جمله بندیات نو حلقوم امیر تو لوزالمعده عرفان و تو دماغ آرین
 سپاس شده توسط Ֆℋ£¥∂α

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان