امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸

(31-03-2024، 23:51)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-02-2024، 19:29)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به Smile 
از اینورا؟
اخیرا با یکی آشنا شدم داشت خیاطی میخوند. تا قبل از اون فکر میکردم فقط یک نفر تو دنیا وجود داره که داره خیاطی میخونه؛ بعدش دیدم انگار دوتاست Big Grin
هی مشغله زیاده
چطوری
عههه موفق باشه ایشالاه خیاطی خوبه البته ما زیاده روی کردیم پیری زود راس گرفتیم
چخبرااا
زیاده روی چرا؟ باتجربه تر و ماهر از بقیه شدی  Sleepy
سلامتی و اینجور تعارفا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(04-03-2024، 22:24)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2024، 17:45)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه بگید واسه دانشگاه چطوریه ؟
آخه یه اشنایی دارم از مشهد میخواد دانشگاه اصفهان یا شهرکرد بزنه که بیاد پیش فک و فامیل و خودمون گفتم از مشهد بخواد شهرکرد دانشگاه بزنه باید چیکار کنه؟

مهدی ولش اینارو 5 ساله الان اینجام من (:
یادش بخیر چقد شلوغ بوددددددد

نوکردم تو چیطوری؟

لامصبا این هنوز تموم نشده :|

کرونا اینجارو خیلی رونق داد باز بعدش بی رونق شددد
دلم برا همه تنگ شده ها

راستی عیدتون مبارک گلاااا*-*
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸ 69
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
@BIG-DARK
سلام رفیق،خوبی؟
هنوز کسی ناشناس میده؟ Smile
Everything is Temporary(:
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(01-04-2024، 13:23)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2024، 22:24)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کرونا اینجارو خیلی رونق داد باز بعدش بی رونق شددد
دلم برا همه تنگ شده ها

کسی نیست کم شدیم محو شدیم

عید شماهم مبارک
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(01-04-2024، 19:30)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@BIG-DARK
سلام رفیق،خوبی؟
هنوز کسی ناشناس میده؟ Smile

سلام پرهام چطوری تو پسر؟
نه والا نمیده کسی ولی منم دلی گذاشتم بمونه

(04-04-2024، 2:24)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2024، 13:23)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم برا همه تنگ شده ها

کسی نیست  کم شدیم محو شدیم

عید شماهم مبارک

فدای تو مهدی جون
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸ 69
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
چ خلوت شد اینجا
پاسخ
(01-04-2024، 3:18)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2024، 23:51)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی مشغله زیاده
چطوری
چخبرااا
زیاده روی چرا؟ باتجربه تر و ماهر از بقیه شدی  Sleepy
سلامتی و اینجور تعارفا

بیش از اندازه پشت چرخ نشستم
کمر پا کردن داغان
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد
(01-01-2024، 8:54)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-01-2024، 1:03)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام چطوری  پسر
مرسی که پیام دادی
قشنگ بود اینکه بعد از اینهمه مدت هنور یادت باشه کسی
واقعا دوران خوبی بود یادش بخیر
واقعیتش نمی دونم این پیام رو کی دادی  خیلی وقته خیلیه که نیومدم سر بزنم اینجا
الان یهو یادم افتاد اصلا یادم نبود همچین جایی بودم یروز
رمزمم با زور یادم اومد
شرمنده اگه دیر جوابتو دادم
من روانشناسی تهران شمال میخونم
دیگه ترجیح دادم جا پشت کنکور موندن همون آزاد و برم
که البته به رشته مورد علاقم رسیدم من فعلا به این فکر میکنم فقط

اگه اشکالی نداره میتونم بپرسم رتبت چند شد؟
۱۰ هزار انسانی
۲ هزار زبان

(01-01-2024، 15:04)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-01-2024، 1:03)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام چطوری  پسر
مرسی که پیام دادی
قشنگ بود اینکه بعد از اینهمه مدت هنور یادت باشه کسی
واقعا دوران خوبی بود یادش بخیر
واقعیتش نمی دونم این پیام رو کی دادی  خیلی وقته خیلیه که نیومدم سر بزنم اینجا
الان یهو یادم افتاد اصلا یادم نبود همچین جایی بودم یروز
رمزمم با زور یادم اومد
شرمنده اگه دیر جوابتو دادم
من روانشناسی تهران شمال میخونم
دیگه ترجیح دادم جا پشت کنکور موندن همون آزاد و برم
که البته به رشته مورد علاقم رسیدم من فعلا به این فکر میکنم فقط

اولش که پاسخت رو به این پیامم دیدم تعجب کردم که چطوری تونستی نقل قول کنی از یه موضوع بسته شده؛ بعدش متوجه شدم موضوع بسته نشده و تو همین نسخه از گفتگوی آزاد این پیام رو داده بودم. عجیبه که از اون مدت تا الان نسخه عوض نشده. مال وقتیه که رتبه ها اعلام شد؛ قبل از انتخاب رشته و اعلام نتایج نهایی (یعنی سالهای سال پیش Big Grin  )
به به روانشناسی عالیه. تنها چیزی که تو رواشناسی مهمه اینه که خوب درس بخونی؛ اینکه سراسری بخونی یا آزاد صرفا تو بحث مالی برای آدم تفاوتی ایجاد میکنه. امیدوارم عزمت رو جزم کنی و فلشخور رو مجهز به یه روانشناس باسواد و کار بلد کنی. Angel 
با آرزوی موفقیت برای تو و باقی دوستان Heart
خودمم تعجب کردم اتفاقا Big Grin
ممنونم ازت
قطعه همینه آدم توی هررشته و حوضه ایی تلاش کنه و بهترین باشه میتونه ازش پول در بیاره
امیدوارم توهم به جای خوبی برسی Blush

(16-02-2024، 19:29)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به Smile 
از اینورا؟
اخیرا با یکی آشنا شدم داشت خیاطی میخوند. تا قبل از اون فکر میکردم فقط یک نفر تو دنیا وجود داره که داره خیاطی میخونه؛ بعدش دیدم انگار دوتاست Big Grin

هی مشغله زیاده
چطوری
چخبرااا
عه شقایق خوبی دختر
چخبرااا؟
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد
@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
چی میشه رد بشی از کوچمون
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
پاسخ
(11-04-2024، 22:50)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکایت دارم از این افراد که امروز نبودن یه سلام علیک کنم :/
@BIG-DARK
@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
@ρυяρℓє_ѕку
@Mohlek
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@ƁяιƖƖιαηт
@Mutemit
@_sehun_
@Emmɑ
@Prometheus

سلااااااااام (((((((:
چطوری رفیق
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان