امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چه کسانی شهید شمرده میشوند؟؟؟؟

بابا من تازه مشکل بحثمون رو می فهممم 
ببینید منظور شما از این که هر کس تو راه کشورش کشته بشه شهیده اینه که این فرد آدم ارزشمندیه من به هیچ وجه تکرار می کنم به هیچ وجه منکر این نیستم حق باشماست حتی کشته های آمریکایی هم برای ملتشون افراد بزرگ و دارای ارزشی هستند خوب تو اون که کی نیست ولی خوب خداییش تو همین جنگ ایران و عراق ما درسته واسه کشته های عراقی ها حرمت قائل بودیم ولی ارزش نه یعنی واسه مون عزیز نبودن ولی واسه خود ملتشون حتما عزیز و ارزشمند بودن 
 اما اون شهیدی که من می گم دارم توی اسلام رو می گم (ما دو نفر چهار ساعته داریم درباره ی دوتا چیز جدا بحث می کنیم )
من شاید سورنا و آریوبرزن رو شهید (با اون تعریف اسلامی ش )ندونم ولی به اندازه ی شهید همت براشون (مخصوصا آریوبرزن )احترا م و ارزش قائلم و عاشقشونم
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
چه کسانی شهید شمرده میشوند؟؟؟؟ 7
پاسخ
آگهی
ke intor
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
پاسخ
برای هر ملتی کشته شدگانش شهید محسوب میشوند و ما حق نداریم بگیم که فقط کشته شدگان ما شهید محسوب میشوند
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
منظور این تاپیک شهادت در راه خدا هستش
و اینکه چرا میگیم شهدای ما در راه خدا شهید شدن اینه که چون اونا در راه دفاع از کشورشون شهید شدن و کشور ما هم اسلامی هستش...
پاسخ
یکی تو کربلا بمیره بش میگن شهید ؟
پاسخ
اولا این تایپ داره میگه تو جمهوری اسلامی چه کسانی رو شهید محسوب میکنن دوما مگه عراق اسلامی نبود زمان جنگ ایران و عراق پس باید گفت اونها هم در راه اسلام شهید شدن ولی تنها فرقی که ما و عراق داشتین در نژاد بود پس باید بگیم ما در راه کشور شهید دادیم

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
بابا شهید مال ایران نیست مال هیچ کشوری نیست شهید مال اسلامه 
اتفاقا نصف دشمنی عراقی ها(حزب بعث)با ما سر اسلامی بودنمون بوده یه کم به خاطرات اون موقع مراجعه کنید
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme
چرا اطلاعات غلط میدی جنگ ایران و عراق برای حق تصاحب اروند رود بود و مناطق نفتی بود چون تو اون قرار داد الجزایر نوشته شده بود که هردو کشور حق دارن بر روی اروند رود کشتی رانی کنن و 6 ماه قبل از جنگ بین ایران و عراق درگیری مرزی اتفاق افتاد و اخر عراق به بهانه ورود نیروهای ایرانی به قلمرو ابیش در اروند رود به ایران حمله کرد

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
به نظرم این تایپک بسته شه بهترع!
چون بحث دارع به انحراف کشیدع میشع!
بعضیا چرا حقیقت رو قبول نمیکنن....؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
پاسخ
(26-03-2014، 20:35)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرم این تایپک بسته شه بهترع!
چون بحث دارع به انحراف کشیدع میشع!
بعضیا چرا حقیقت رو قبول نمیکنن....؟

چی میگی من دارم از نژاد اریایی ملت ایران دفاع میکنم

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انسان ها هنگام مرگ چه کسانی را می بینند؟
  اجنه چه کسانی را اذیت میکنند
  چیزی که از 175 شهید آموختیم...به احترامشون بخونید این متنو
Rainbow کتاب زندگینامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان سرباز ولایت منتشر شد + تصویر
  طلبه شهید
  شهید کیست؟
  بدترین مردم در نزد خداوند چه کسانی هستند؟
  چه کسانی در جوار حضرت معصومه (س) دفن شده‌اند؟
  اولین کسانی که درباره واقعه کربلا کتاب نوشتند چه کسانی بودند؟
  اوّلین و آخرین شهید کربلا چه کسانى بودند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان