امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: گــفـتگـوے آزاد 【95】

(24-03-2014، 11:14)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:11)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:10)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:07)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:05)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتگو بدون فاطی و احمد و بقیه حال نمیده /:

و آیسان =ا

گفتم بقیه :ا

(24-03-2014، 11:08)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورا جونم خوبی؟

هوووم خوبم تو خوبی ؟ (:

تو بقیه من وجود خارجی دارم؟

شاید اون بقیه شامل هرکسی میتونه باشه البته کسی که واقعا ارزششو داشته باشه :ا

رک باش ^__^

ههـ...

من رفتم بـــآی WinkHeart
 سپاس شده توسط !~IмДи~! ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘
آگهی
(24-03-2014، 11:17)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:14)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:11)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:10)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:07)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و آیسان =ا

(24-03-2014، 11:08)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورا جونم خوبی؟

هوووم خوبم تو خوبی ؟ (:

رک باش ^__^

ههـ...

من رفتم بـــآی WinkHeart

اخــر سوالمـونو درست جوابــ نداد ...
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘
(24-03-2014، 11:13)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:10)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:10)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:06)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:05)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تُــ،ف به اون قیـآفه ی زشتت ... Big Grin

اول برو اینرو نگا کن بعدا به من بگو زشت.خخخخخخ

نگـآه کردم ... بازم میگـم زشت تویی .. خخخ خ خ خ خ خ Tongue زبــــــــــــــون TongueTongueTongue

تف رو زبونت.Big Grin

اوخی ..

خواهر زن بی ادبــــ .. تو الان خوشگلی ؟؟؟؟؟؟

: گــفـتگـوے آزاد 【95】 7

بچه بودی مثه سوسمـآر بودی کع Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

به جدم ایمان رفتم. خیلی شبیهه توام.Big Grin
 سپاس شده توسط !~IмДи~! ، ERF@N
(24-03-2014، 11:16)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: محسن...بخور بخور: گــفـتگـوے آزاد 【95】 7
هان0__0

شکست روحی روانیتو:|
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، MOHSENEBRAHIMI
(24-03-2014، 11:14)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:13)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیروزم قضیه تف پیش اومدا:|
ایمان نزار برم بگم اقاش بیاد چک و لقدیت کنه:|

سلـآم برسـون ..

ایمان الان دارم میرم به احمد زنگ بزنم. من رفتم بابای.
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
(24-03-2014، 11:18)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:17)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوووم خوبم تو خوبی ؟ (:

رک باش ^__^

ههـ...

من رفتم بـــآی WinkHeart

اخــر سوالمـونو درست جوابــ نداد ...

چیـ میگیـ تو؟!
سوالتو بپرس :ا
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، !~IмДи~!
ی بچـه ای اینجـآس ک الـآن دوس دارم بری*م بــش...

خــدآیـآ صبر بـده >ــــ<
|:
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، ツClas$i☪ J☯ ツ
(24-03-2014، 11:19)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:16)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: محسن...بخور بخور: گــفـتگـوے آزاد 【95】 7
هان0__0

شکست روحی روانیتو:|
بدید تا نخورم|:
(منظورم سپاس و شکست روحی بود)
ستاد سناسایی کردن منحرف ها:ag54:
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، ★MoRpHeUsS★ ، ツClas$i☪ J☯ ツ
تف به این شانس مهمون داریم من باید برم -__-
نمیخوام برم cry girl
کمک :hlp:

خدافس ):
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، MOHSENEBRAHIMI ، ツClas$i☪ J☯ ツ
سپاس بدین شما ها سپاس میبینین؟؟؟Big Grin
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، !~IмДи~! ، ツClas$i☪ J☯ ツ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان