امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【82】

سلام:|
گــفـتگـوے آزاد 【82】 71
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ
آگهی
(19-02-2014، 21:58)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:53)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:51)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:49)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میـخوام یکـم صحـبت کنم برم ...

ولـی هیـشکی بآ مآ خودی نیـ ...

احمد الآن مثه کارامراد سر میرسـه ... بزار یه زنگ به دیـونه بزنم ...

بینم شماره ی اون سه نقطه رو داری؟!

اس دادم بیآ گمشو فلش حالم خرآبه ... حتما الان ج میده .. دارم خیآبونا رو متر میکنم ...
تو داری متر میکنی یا اون؟!
ای میشد شمارشو ازت میگرفت =ا
واقعا شمرشو میدی؟!
بزار یه جوری ازش میگیرم!
خخخخخخ
فک کن!

هلن ؟
این دلارام شمارشو داره ؟!!!!

اون فک کنم .... دیوونه الان ج نمیده بزار باهاش صحبت کنم ... اخ حالم بده خداااااااااااا
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
سلام علیکمBig Grin
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(19-02-2014، 21:59)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:59)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:58)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:56)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

nickolas قبل موضوع دادن سرچ کن Angry

سرچ میکنم!میگه موجود نی

چطور من رو موضعاتت سرچ میکنم پیدا میکنه

نمیدونم والا!الان این جدیده تکراریه?
مرد هیکلی?

نه داش !!!!
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ✘v!☻lent girl✘
سلم

=ـــــــ=
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، இFATEMEHஇ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
45 دقیقه دیگه تا فوتبال TongueTongueTongue
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(19-02-2014، 21:58)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:57)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:56)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:53)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:51)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اس دادم بیآ گمشو فلش حالم خرآبه ... حتما الان ج میده .. دارم خیآبونا رو متر میکنم ...
میگف میخواد درس بخونه>>>
هان بابا احمدرضا و درس خوندن!
تو خواب هم ببینی رویاست!
وایسا بهش ی اس بدم ببینم>

تو مگـه شمارشو داری >؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اعوذوبالله ...
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
حق اس اس نبود 4 تا بخوره |: 4 تا بآآآآآآآآآآاو
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ✘v!☻lent girl✘
(19-02-2014، 22:01)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:59)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:59)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:58)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:56)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

nickolas قبل موضوع دادن سرچ کن Angry

سرچ میکنم!میگه موجود نی

چطور من رو موضعاتت سرچ میکنم پیدا میکنه

نمیدونم والا!الان این جدیده تکراریه?
مرد هیکلی?

نه داش !!!!

خو خوبه!
چه عجب:|
میای تو یه سپاس بده!Big Grin
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، Mr.Robot ، ✘v!☻lent girl✘
(19-02-2014، 22:01)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:58)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:49)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میـخوام یکـم صحـبت کنم برم ...

ولـی هیـشکی بآ مآ خودی نیـ ...

احمد الآن مثه کارامراد سر میرسـه ... بزار یه زنگ به دیـونه بزنم ...

تو داری متر میکنی یا اون؟!
ای میشد شمارشو ازت میگرفت =ا
واقعا شمرشو میدی؟!
بزار یه جوری ازش میگیرم!
خخخخخخ
فک کن!

هلن ؟
این دلارام شمارشو داره ؟!!!!

اون فک کنم .... دیوونه الان ج نمیده بزار باهاش صحبت کنم ... اخ حالم بده خداااااااااااا
پس چی فک کردی >>>

(19-02-2014، 22:02)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:58)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:57)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 21:56)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگف میخواد درس بخونه>>>
هان بابا احمدرضا و درس خوندن!
تو خواب هم ببینی رویاست!
وایسا بهش ی اس بدم ببینم>

تو مگـه شمارشو داری >؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اعوذوبالله ...
آره پس چی؟؟؟
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ✘v!☻lent girl✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان