امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 350 ≈

@Itsali
من فکر می کنم با توجه به اینکه انگلیس از اتحادیه اروپا خارج شده پس دیگه توی قاره ی اروپا نیستD:
 سپاس شده توسط Itsali ، Đęąđ.ğïřł ، ρσєѕɪ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
سلام Smile
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Itsali
(13-04-2020، 13:17)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2020، 13:16)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید حد زده بشه :-○

اشکال نداره شما یکی از سوژه های ماجرای فلشخوری تو یافتیD:

Telegh_05
اگه نمیگفتی یه مورد ویژه ای رو از دست داده بودم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ρσєѕɪ ، sober ، کــــــــــⓐرمَن
(13-04-2020، 13:19)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Smile

سلاام گوگولی Heart Heart Heart
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
(13-04-2020، 13:19)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2020، 13:17)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2020، 13:16)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید حد زده بشه :-○

اشکال نداره شما یکی از سوژه های ماجرای فلشخوری تو یافتیD:

Telegh_05
اگه نمیگفتی یه مورد ویژه ای رو از دست داده بودم!

به صابر میگم crying
نآشناس
(13-04-2020، 13:19)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2020، 13:19)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Smile

سلاام گوگولی  Heart  Heart  Heart

چطوری ملوسک Heart
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(13-04-2020، 13:18)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Itsali
من فکر می کنم با توجه به اینکه انگلیس از اتحادیه اروپا خارج شده پس دیگه توی قاره ی اروپا نیستD:

بریتانیا همیشه تلاش داشت بگه منم آره D:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، sober
اون وقت هی غر می زنن چرا جغرافی می خونیم ._.
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Itsali ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
(13-04-2020، 13:20)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2020، 13:19)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Smile

سلاام گوگولی  Heart  Heart  Heart

چطوری ملوسک Heart

خوبم
تو چطوری (:
(13-04-2020، 13:20)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2020، 13:18)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Itsali

بریتانیا همیشه تلاش داشت بگه منم آره D:

کوبا و باکو هم فرقی ندارن پس D:
 سپاس شده توسط Itsali ، ρσєѕɪ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان