امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه ی 137

(05-06-2014، 20:16)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-06-2014، 20:15)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـآم..
هههههه25r30شـآد شیـــــد..خُنک شیــــد!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=92970

بآی

تو رو هم محروم میکنم صب کن

مدیرای ازمایشی نمیتونن محروم کنن
مدیرای ثابت به بعد میتونن محروم کننRolleyes
گفتگوی آزاد نسخه ی 137 74

سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ✘v!☻lent girl✘
آگهی
(05-06-2014، 20:17)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس همگی ..

نـــترو9و9و9و9و9 -_-*
بـمو9و9و9ون -_-*
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(05-06-2014، 20:17)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وآآآی..!گشنمـه..!..برمـ شـامـ..!Big Grin

تـآرا..!جوابـه پیـآمـو بده..!بعدن اگـهـ اِس دادمـ..!Rolleyes

خدافظ همگــی...!Smile
عنتر وقتی میای دیگه نرو >_<
(05-06-2014، 20:17)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر>_<
منو پیشنهاد کرده یانه تارا؟

نوچ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ღSηow Princessღ
(05-06-2014، 20:08)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-06-2014، 20:07)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضی مرضی مرضی -_-

اعصابم به گ8س :|

خوبی تو ؟!

بابا شوخی کردم !
:|

سلام..

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، T A R A ، Brooklyn Baby ، ✘v!☻lent girl✘ ، ∆ MeRzaD ∆ ، Dead Silence ، Ƒαкє ѕмιƖє
(05-06-2014، 20:19)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-06-2014، 20:17)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وآآآی..!گشنمـه..!..برمـ شـامـ..!Big Grin

تـآرا..!جوابـه پیـآمـو بده..!بعدن اگـهـ اِس دادمـ..!Rolleyes

خدافظ همگــی...!Smile
عنتر وقتی میای دیگه نرو >_<
(05-06-2014، 20:17)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر>_<
منو پیشنهاد کرده یانه تارا؟

نوچ

از کوجا میدونی؟

(05-06-2014، 20:19)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-06-2014، 20:17)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس همگی ..

نـــترو9و9و9و9و9 -_-*
بـمو9و9و9ون -_-*

دوروز بود نیومده بودم ..

باشع ..
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
سَلـآم آقـا جون |: ..
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Brooklyn Baby
(05-06-2014، 20:18)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-06-2014، 20:16)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-06-2014، 20:15)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـآم..
هههههه25r30شـآد شیـــــد..خُنک شیــــد!
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=92970

بآی

تو رو هم محروم میکنم صب کن

مدیرای ازمایشی نمیتونن محروم کنن
مدیرای ثابت به بعد میتونن محروم کننRolleyes

خودم میدونم مگه گفتم من محروم کردم ؟
من باعث شدم محرون بشه
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، # αпGεʟ ، ✘v!☻lent girl✘
میگم غزل توهمه جا پنهونی
هم اینجا
هم اونجا
همه جا

سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
سَلـام رضا ..||:
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، # αпGεʟ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان