امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

_ گـفـتگوی آزاد 213 _

(10-10-2014، 21:56)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2014، 21:53)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2014، 21:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2014، 21:47)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می تونم نویسنده شم؟ ._.

نمیدونمـ گُلم ب اینا اعتماد نکُن .. بهت اُمید واری میدن آخرش ..

پوفف :|
آسی؟ ._.
تو چرا نمی شی؟ ._.

یه بار محروم شده
شرایط رو نداره
.__.*

اگه به اینه رضا 4 بار محروم شده :|||
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby ، hanie directioner
آگهی
(10-10-2014، 21:56)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

او لالا برم قُربون اون پاهـا .________.

:||||

سلام فاطی (..)--+

فک کردم رضایی ی صحنه :|
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby ، Mason
(10-10-2014، 21:56)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بار محروم شده
شرایط رو نداره
.__.*

س سال شرایطشو داشتم میدونی ؟ ..

ولی ریـ*ن ((:
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe _ گـفـتگوی آزاد 213 _ 75
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، hanie directioner
خداوفس مهرزاد (..)--+
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ∆ MeRzaD ∆

(10-10-2014، 21:53)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2014، 21:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2014، 21:47)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می تونم نویسنده شم؟ ._.

نمیدونمـ گُلم ب اینا اعتماد نکُن .. بهت اُمید واری میدن آخرش ..

پوفف :|
آسی؟ ._.
تو چرا نمی شی؟ ._.

یه بار محروم شده
شرایط رو نداره
.__.*
دختره به این گــلی ♥
حیف نیس آخـه؟
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє ، hanie directioner
(10-10-2014، 21:57)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافظ همگی .-. ..

ازرده خاطرت کردم ! (..)--+

sorry .. (..)--+

خدافظ -_-
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby
تکست منو تغییر ندید>_<-_-

سلام شاسمیخ اعظم
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby
(10-10-2014، 21:56)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: سلاممم فاطییی ^___^

رزی ^_^

خوبی ؟ (:

خوبم تو خوبی ؟ >_<*
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(10-10-2014، 21:57)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2014، 21:56)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

او لالا برم قُربون اون پاهـا .________.

:||||

سلام فاطی (..)--+

فک کردم رضایی ی صحنه :|

:|

من ؟ :||
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mason ، Ƒαкє ѕмιƖє
نقل قول: مَن ؟ :|

فاطی ؟ (ـ_ـ*)
اصن ی درصد فک کن تو رو بگم :|

جون ؟ =)
(10-10-2014، 21:57)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطیی؟ 0_0
جیغغغغغغغغغغغغغغغغغ
سلام ^_-
آرمینا ^_^

اوه گاش چ استقبالی .____.
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، *VENUS* ، Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان