امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !

(11-04-2019، 10:36)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان!
چطورین؟

سلام دوست عزیز ممنون
شما خوبین؟
یادش بخیر قبلنا یچیزی
بنام قلب توی سینم میکوبید
@a®¥a
 سپاس شده توسط اشکانے ، sama00
آگهی
@اشکانے
سلام اشکانی خوبی؟
کجای چخبر چیکار میکنی؟
یادش بخیر قبلنا یچیزی
@a®¥a
 سپاس شده توسط اشکانے
(11-04-2019، 15:49)¤غریبہ آشنا¤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@اشکانے
سلام اشکانی خوبی؟
کجای چخبر چیکار میکنی؟

سلام خانوم خانوما مرسي تو خوبي؟
شرکت بودم، سلامتيت،واسه فردا جلسه اعلام کردم رفته بود پرونده هارو برسي کنم هم اون دو تا پرونده ناقص رو تکميل کنم فدات
آخرين دعامو کرد
لحظه هاتون بدون غم. . .
من شکاکم یا کلا غیر واقعیه؟D;
 سپاس شده توسط Mr.Ramin ، Faust
(11-04-2019، 16:09)اشکانے نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2019، 15:49)¤غریبہ آشنا¤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@اشکانے
سلام اشکانی خوبی؟
کجای چخبر چیکار میکنی؟

سلام خانوم خانوما مرسي تو خوبي؟
شرکت بودم، سلامتيت،واسه فردا جلسه اعلام کردم رفته بود پرونده هارو برسي کنم هم اون دو تا پرونده ناقص رو تکميل کنم فدات

مرسے عزیزم
باشہ
مامانم دائی و زن دایی (مامان بابات) رو واسہ شام دعوت کردہ شب بیا اینجا

ببین من باید برم شب میبینمت فعلا بای بای
یادش بخیر قبلنا یچیزی
@a®¥a
 سپاس شده توسط اشکانے
@¤غریبہ آشنا¤
باشه عزيزم شب ميام
برو بکارت برس
ميبينمت باي
آخرين دعامو کرد
لحظه هاتون بدون غم. . .
(11-04-2019، 16:09)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکاک نباش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(11-04-2019، 16:43)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2019، 16:09)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو شکاکی!
البته نه فقط تو0_0

مشکوکم((:
 سپاس شده توسط م‍حمّد

@اشکانے
سلام اشکانی خوبی؟
کجای چخبر چیکار میکنی؟

سلام به دخترعموجون خودم چطوري بلا؟
شيطون شدي ديگه يادي از ما نميکني!
(11-04-2019، 17:36)ھلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@اشکانے
سلام اشکانی خوبی؟
کجای چخبر چیکار میکنی؟

سلام به دخترعموجون خودم چطوري بلا؟
شيطون شدي ديگه يادي از ما نميکني!

سلام عزیزم مرسے تو چطوری ھلنے خوبی؟
نہ عزیزم بخدا این روزا خیلے گرفتارم خودت کہ دیروز بودی حتئ دیروزم ولم نمیکردن یہ سرہ از شرکت اینور اونور زنگ میزدم
یادش بخیر قبلنا یچیزی
@a®¥a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان