امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟ (حتما بخوانید)

بابا بیخیالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل ولی خودمونیم من ته دلم ی جوریهExclamation[size=medium][font=Impact]
پاسخ
آگهی
من درباره همين يه چيزي بگم خيال همتونو راحت كنم.در زمانهاي قديم يه عده داشتن تقويم مينوشتن.به سال 2012 كه ميرسن يه اتفاقي ميوفته كه اون آدمايي كه تقويم مينوشتن نابود ميشن و تقويم از سال 2012 به بعد گم ميشه.براي همين شايعه درست كردن كه سال 2012 آخر دنياست.در ضمن دارن ادامه تقويمو پيدا ميكنند.فعلاً سال 2013 و يه تيكه از سال 2020رو پيدا كردند.شما اين خرافاتو باور نكنيدBlush
آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟ (حتما بخوانید) 9
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry همش دروغ وقتی امام زمان ظهور کنه دنیا به اخر میرسه حرفشونو قوش ندین
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
مرسی عزیزم ولی به نظر من اینو فقط خدا میدونهAngelAngel
3ztz
پاسخ
داداشی این پیش بینی رو کردن تورو به مرگ بگیرن که به درد راضی بشی یعنی از آخر دنیا بترسی و مملکتت رو ول کنی و اون آقای یهودی بیاد و نظم نوین جهانی یعنی سلطه ی یهود بر منابع جهان به صورت علنی رو آشکارا بگه و توهم حرفی نزنی به قول سیاوش مفیدی[size=large][color=#FF0000]بابا یه نگاهی به دورو برتون بندازین
پاسخ
همش راسته حالا میبینیدUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
پاسخ
میخواد تموم چه میخواد نشه
برای من فرقی نداره:cool:
I need you I can not live like you Krdnbdvn Darmbray Better Life.
.

My sin is sin no Gnahyst / All you've immersed Syahyst
.
.
.
.

14 سالمه اسمم امیر:cool:

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟ (حتما بخوانید) 9 [/img]
پاسخ
به نظر من نابود نميشه ولي با اين همه پيش گويي{ناسا،نستراداموس، مايا و...} اين احتمال را ميدم كه اين روز يه اتفاقي مي افته مثلا خورشيد گرفتگي كه اينا زيادي بزرگش مي كنن
دنيا حالا حالا ها ادامه داره نترسيد ما از اين شانس ها نداريم كه بخواهيم زود بميريم
پاسخ
شرط بندي ميكنيد؟Big Grin
آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟ (حتما بخوانید) 9
پاسخ
من كه باور نميكنم دنيا تمام شود............چون ناسا پيش بيني كرده است كه در25 دسامبر كل زمين به مدت 3 روز تاريك ميشود..وكسي هم نگفته دنيا به پايان ميرسد!!!!!!!! منم يك مطلب مثل اين نوشتم...خواستيد بخونينش جالبه Smile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس برام بنویس (:

«آن غار تاریکی که از ورود به آن می ترسید، همان گنجی را در خودش پنهان کرده که به دنبالش میگردید.»

کارل گوستاو یونگ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  40 مورد از کم هزینه ترین لذت های دنیا
  غمگین ترین جمله دنیا!!
  دخترانی که مانتو می پوشند / حتما حتما بخوانند
  معما: چه کسی خواهد مرد؟!
  داستان به دنیا اومدن سید پوتین
  14 چهره مشهور دنیا هنگام مرگ چه گفتند؟
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
  اگر چشم های زیبا میخواهید بخوانید.♡
  پایان رویای خیالی ؛ بایدن هم مانند ترامپ درباره برجام حرف می زند
  خاطرات یک مداد (قابل توجه کسانی که مداداشنو گاز میگیرن)(به ترتیب هفته بخوانید)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان