امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالی داری بپرس (صندلی داغ) با حضور shadi shekari

که اینطور چه غذایی دوس داری ؟؟چه رنگی دوس داری ؟؟ تا حالا کسی ضایت کرده؟؟کی؟؟چطوری؟؟بعدش زدیش؟؟
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
 سپاس شده توسط mahta_shz
آگهی
یه غذا نیست چندتاس. اولیش زرشک پلو با مرغ.بعدش عدس پلو بعدشم چلو کباب. رنگ های ابی صورتی و سبز.از همه بیشتر ابی.اره خیلی.رفیقم امین.جلو مامانم که داشتم تلفنی باهاش حرف میزدم تیکه انداخت گفت (به شوخی)علیرضا سیگارت افتاد مامانمم .........................Big Grin نه نزدمش چون رفیقم بود ولی من یه بلا بدتر از اون سرش اوردم
 سپاس شده توسط mahta_shz
بهترین و بدترین لقبی که بهت دادن چی بوده؟
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ...
Big Grin این خیلی خصوصیه ولی میگم.بهترینش فرشاد 2(فرساد قهرمان ووشو جهانه ایرانیه) بدترینش اسب (از بس مسخره بازی در اوردم)Big Grin
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، mahta_shz
اخرین بار کی حالتو گرفت؟؟چجوری؟؟کی یعنی چه موقه؟؟درسات چطوره؟؟رشتت چیه؟؟نظرت راجع به 008 و سلطان احساس چیه؟؟<حقیقت>!!!!
مدیر مدرسمون .با 10.15 تا از بچه ها مدرسرو پیچوندیم بعد زنگ زد خونه هامون ابرومون رو برد و گفت همه 15 نفر اخراج موقتن تا 3 روز و به این علت که بیشتر که 70 درصد بچه هارو اخراج کرد کلاسمون 3 روز تعطیل بود.حدودا1 ماه پیش.من شاگرد درس خون بودم و تو مدرسه انرژی اتمی بودم وقتی ووشو اومدم به خاطر سنگین بودن تمرینام و اینکه هر روز تمرین داشتم درسم افت کرد از مدرسه شوتم کردن بیرون یعنی امسال ثبت نامم نکردن منم رفتم یه مدرسه دولتی مزخرف و هتل رشتمم ریاضیه ولی میخوام تجربی بخونم به تجربی علاقه شدیدی دارم. والله در مورد این سئوالت به نظرم 008 بچه خوبیه ولی خیلی مغروره و تو همه چیز خودشو سر تر میدونه و فک میکنه از من خیلی بهتره و من خیلی بی ارزشم و خدوشو خیلی دست بالا میگیره تو همه چیز ادعاشم خیلی بالاس. سلطان احساسم خیلی خیلی بچه خوب و بامرامیه خیلی خوشم میاد ازش سلطان تا وقتی با کسی اخت نشه اصلا باهاش شوخی و اینا نمیکنه و خیلی خشک با ادم برخورد میکنه و ادم بدش میااد ازش ولی وقتی سلطان با ادم اُخت میشه ادم عاشقش میشه خیلی بامرامه خوشم میاد ازشHeart
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
باهات گرم میگیره سلطان؟؟خیلی صادقی!!!چرا تغییر رشته میدی؟؟چرا تو همه چی استعداد داری؟؟درست خوبه خوش قیافه ای هیکلتم که ماشالله!!ورزشکارم که هستی!!بزرگترین ارزوت؟؟کیو اینجا از همه بیشتر دوس داری؟؟از کی بدت میاد؟؟
 سپاس شده توسط wushu ، FARID.SHOMPET
اره بعضی وقتا پسرخوبیه. چون میخوام ریاضیم که قوی شد اونوقت برم تجربی چون بچه های ریاضی خیلی خیلی ریاضیشون از بچه های تجربی بهتره .من استعداد دارم؟نه بابا استعدادم کجا بود تا اینجا هم که تو ووشو اومدم همش دعای مادر و پدر و دعای خودم و تلاش خیلی خیلی زیاد خودم بود تو همه چی همینطورم.عضویت در تیم ملی و قهرمان المپیک و جهانی شدن و بالا بردن نام کشورم برای همیشه . این سئوال دوست داشتنو بزار به واسطه خجالتم نگم. از کسی بدم نمیاد من توعمرم حتی از دشمن ها مم بدم نمیاد غیر از یکی اونم شیطونه همرو دوست دارم همه بنده های خداییم Heart
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، FARID.SHOMPET
علی رضا میدونی تجربی فقط سه تا رشته توپ داره واسه تو که پسری فقط یکی اونم پزشکیه بقیشو بریز دور اما ریاضی انتخاب رشتت زیاده همشم خوبه ار مهندسی کامپیوتر بگیر تا برقه شریف!!!!!!چه اهنگی دوس داری؟؟از کدوم خواننده خوشت میاد؟؟
 سپاس شده توسط wushu ، FARID.SHOMPET
اره میدونم.رپ تند.رپ سیاسی.رپ عاشقانه ولی بیشتر از همه رپ تند.بهرام.یاس
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ...

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  غذایی که نفر قبلی میگه دوست داری یا نه???
  حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانيد
  اگه همین الان گوشیت زنگ بزنه دوست داری کی باشه
  دوس داری نفرقبلیت رو چی صدا کنی؟
  دوست داری با چی بیوفتی به جون نفر قبلیت ؟! سوال تصویری
Tongue دوست داری به سمت نفر قبلی چی پرت کنی؟
  اگه نفر قبلی یه وسیله تو کمدت باشه دوست داری کدوم یکی از این وسیله ها باشه ؟؟
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  بـآ نفـر قبلیـت چـه خـآطـره ای داری ؟؟ ^ـــ^
  دوس داری با نفر قبلی سوار چی بشی؟؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان